2733
2734
عنوان

تازه عروسم

1146 بازدید | 80 پست

سلام بجه ها   خوبین   راستش من سنم ۱۶ هس و حدود ۱۰ ماهه عقدم و الان سه روز دیگه میرم تو خونه ی خودم   من قبلا اصلا اشمزی بلد نبودم و الان حدود ۳ ماهه کلا هر غذایی میپزم و اینکه غذاهام واقعا طعمشون عالین    ولی من یه مشکلی دارم اینکه میز ارایی و تزعین و اینا بلد نیستم حالا اون به کنار میشه اونو از گوگل و اینا یاد گرفت اما جدی ترین مشکلم این هس که مثلا با خودم میگم اگه همسرم ماهی خرید اولرد خونه من جطوری باید تمزیش کنم یا به طور کلی جطور باید جا به جاش کنم یا مثلا اگه همسرم حبوبات خریو اورد خونه باید چکار کنم؟ اول پاکشون کنم یا مثلا چیزایی از این قبیل

خلاصه واسه اینکارا استرس دارم ...اینکه نتونم خوب خانه داری و اشپزی و ایما کتم   به خصوص چون  شوهرم در خانواده ای هس گه همیشه غذاهاشوم در هر موقعی اماده هست و با تزعین و طعم های عالی و اینگه خونشون همیشششششه تمیزه همیشه

اگه میشه راهنماییم کنید   یا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

کم کم یاد میگیری ببین مادرت چیکار میکنه توام همونکارو کن اونا نباید انتظار زیادی از یه دختر ۱۶ ساله داشته باشن

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
واقعا ۱۶ سالته؟؟؟؟چرا انقدر زود ازدواج کردی؟؟؟چه قدر مامان باباتون راحت ان به خدا

عزیز درمورد ازدواجم نظر نخواستم که   درمورد اشپزی نظر خواستم...البته ببخشیدا😀😀

ماهی رو همسر من همیشه خریدنی میده همونجا خورد میکنن فقط باید بشوری تمیز ، توی زیپ کیپ یا پلاستیک فریزر بسته بندی کنی

اگه دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن به نیت سلامتی و خوشبختی بچه هام و مامانم 😍😘
2706