2726
عنوان

معلم ما 😬😬😠😡😡😠

327 بازدید | 24 پست

واقعا حرصم میگیره من 17 سالمه اون 38 سال حالا امروز داخل مدرسه کلاس داشت بعد ما فامیل نزدیکیم  مامانش عمه بابام و پدرش دایی بابام حالا به من میگه سلام  اسم من (مایسا ) واقعیت حالا به من گفت سلام مایسا خوبی بعضی مردا چقدر زود فامیل میشن  ادامه شو پست بعدی میگم کمکم کنید  رفتار خودم و اون رو 

عاشقانه هایم تمامی ندارد  وقتی تو بهترین اتفاق زندگیمی 😍❤️ اسم شوهرم آرمانه و 2/2/1402  عقدمونه 🥰💃💃💃آرمان ها ماشینوشون تیبا است  و خودشون هم زیبا هستند و بسیار مهربون و شیرین 😃😃😃😃 مرسی که هستی مرد زندگی من 😍❤️ تیکر عقدمونه 😇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حساس نشو 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
الله و اکبر این همه توهم

امضاتتت=))

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 

فقط تاپیک دعوای معم دانش اموز کم داشتیم😐

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

مثلا روز چهارشنبه هفته قبل ی

بهم گفت بچه‌ من تب کرده تو چشمش کردی بچه‌ها یه خدا من چیزی نگفتم فقط نظر خودمو راجب کلاس آنلاین گفتم 

امروز بهمن میگه سلام خوبی شاید من خوب نباشم نتوانم بهت بگم  چرا زود فامیل میشن

عاشقانه هایم تمامی ندارد  وقتی تو بهترین اتفاق زندگیمی 😍❤️ اسم شوهرم آرمانه و 2/2/1402  عقدمونه 🥰💃💃💃آرمان ها ماشینوشون تیبا است  و خودشون هم زیبا هستند و بسیار مهربون و شیرین 😃😃😃😃 مرسی که هستی مرد زندگی من 😍❤️ تیکر عقدمونه 😇
معلمه‌ مرده ؟ تو دختری؟

آره مرد باشد من عاشق اولین بچشم 

2706