2726
عنوان

از مادر شوهرم متنفرمممممم خدا ازش نگذره

| مشاهده متن کامل بحث + 799 بازدید | 47 پست
دقیقا منم مثل شمام هی دورو بر من بودن وقتی بچه م پسر بود بعد که به دنیا اومد به من محل نمیذاشت و هی ...

باور کن من مادر شوهرمو اصلا نمی بینم ینی اصلا انگار

وجود نداره باور کن . اگ فکر کنی میبینی واقعا همینه واگ

خودت بخوای اون هیچ نقشی تو زندگیت نداره. حیف 

نیست اشکاتو واس این ادم حروم کنی.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم اگه به کارما اعتقاد داری برای هیچکس بد نخواه از خدا بجاش برای دادن قلب مهربون داشتن یه ذات پاک ...

دقیقا همین طوره عزیزم متنی که فرستادی رو چند بار خوندم خیلی بهم آرامش داد ممنونم عزیزم

اوکی ناراحتی حق داری ، ناراحتی و دلگیری معمولی کاملا طبیعیه ولی واقعا معنی زار زدن و نفرین کردن رو ن ...

عزیزم شما طرز بر خوردش رو ندیدی و من نمی تونم کاملا براتون تشریح کنم من دارم رفتاری که اون با جاریم داشت تو دوران بارداری با رفتار ی که الان با من داره مقایسه میکنم و حس تنفر و بدیش رو نسبت به خودم کاملا لمس کردم

2728
دقیقا همین طوره عزیزم متنی که فرستادی رو چند بار خوندم خیلی بهم آرامش داد ممنونم عزیزم

فدای تو انشالله به سلامتی فارغ میشی امیدوارم دختری به دنیا بیاری که تمام تنهایی هاتو پر کنه و مونس و همدمت باشه😊😊😊

نفهمه دست خودش نیست😂

❣ دلم می خواهد یک دختر داشته باشم.❣دختری با موهای بلند مشکی و چشم های درشت خندان. اسمش را بگذارم "گیسو" و هر وقت دلم آشوب بود بنشانمش روی زانوانم و گیسهایش را ببافم تا قلبم آرام بگیرد.حالا که فکرش را میکنم دلم میخواهد "باران" هم داشته باشم. دختری لاغر و قد بلند که با صدایی مخملی برایم شعر بخواند. یک دختر تپل و مهربان با گونه های سرخ و گرد هم میخواهم. اسمش را بگذارم "آلما" و موهایش را با شامپوی سیب بشویم تا حسودی موهای طلایی خواهرش "گندم" را نکند. آدم برای دختری با موهای طلایی جز گندم چه اسمی می تواند بگذارد. معلوم است، "خورشید"! اصلا خورشید باید اولین دخترم باشد و هر صبح که چشمهایش را باز می کند ببیند خواهرش "شبنم" زودتر از او سماور را روشن کرده، "شادی" را بیدار کرده و به "نسترن" رسیده. دلم میخواهد در حیاط خانه م "ترانه" بخواند و "بهار" برقصد. "نگار"م خودش را لوس کند و من به هیچ کدام نگویم که روز تولد خواهرشان "الهه" مجذوب چشم هایش شده م. دلم چقدر دختر می خواهد. روزهایم بی "سحر"، شبهایم بی "مهتاب"، آسمانم بی "ستاره" و زندگی بدون "افسانه" ممکن نیست. تازه یک "ساقی" هم میخواهم تا سرم را گرم کند و "همدم" تا درد دل هایم را برایش بگویم. "رویا" می خواهم تا انگیزه زندگیم باشد و "آرزو" که دلیل نفس کشیدنم. دلم میخواهد یک دختر داشته باشم. دختری که خودم را توی چشمهایش و آرزوهایم را روی پیشانیش ببینم. هیچ اسمی توصیفش نکند. همه چیز باشد و هیچ نباشد. از هر قیدی آزاد باشد و در هیچ ظرفی جا نشود. رهای رها باشد! آری، انگار دلم می خواهد دخترم "رها" باشد..
به خدا هیچی این زن از روز اول از من بدش میومد چون با مادرم هم ولایتی هستن و چون قبلا همه از خوشگلی م ...

عزیزم یسر بیا مادر شوهر منو ببین نمیگی ندیدیو نمیبینی.مادر شوهر من مادر نیس اژدهاس.من که عروسشم توقعی ندارم باهام بد باشه اون از پشت به پسر خودش خنجر میزنه.عقده ای حسود خیر نخواه بد دهن .دو بهم زن .همه چییییی

من دستم اصلا نمک نداره و شوهرم اصلا بلد نیست رفتار کنه هیچ سیاستی نداره ، برادر شوهرم خیلی زیان می ر ...

عزیزدلم نمک وستاره میدونی چیه؟مانداریم.منم هرکارکنم مادرشوهرم همون خرسیاه وپیمانه جووشه این ی ضرب المثله هاااااخرجملمومیگم.

خداجون دیگ خسته شدم ازمستاجری🥹😥 بادلای پاکتون دعاکنیدصاحبخونه بشم🙏🏻

من بچم پسر بود فهمیدن والا نه زنگ زدن نه هیچی بدرک زایمان کردم مادرشوهرم بعد ۵روز رف ییلاق دوماه اونجا بود یبار بمن نزنگید حالمو بپرسه منم هفته ای یبار بزور بچرو میبرم دیر میرم زود میام برام مهم نیستن 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
شاید من خیلی براشون ارزش قایلم و بهشون محبت کردم انتظارم اینه اونام مثل من باشن

انتظار هیچ چیز خوبی از قوم شوهر نداشته باش و از این به بعد مثل یه غریبه باهاشون رفتار کن راحت 

من نه منم نه من منم😎
عزیزم شما طرز بر خوردش رو ندیدی و من نمی تونم کاملا براتون تشریح کنم من دارم رفتاری که اون با جاریم ...

شما اصلا متوجه منظور من نمیشی عزیزم

اصلا فرض کن مادرشوهرت به تو نگاه نمیکنه و دشمن تو هست ولی به جاریت تعظیم میکنه

خوب گریه کردن سر سجاده داره؟ الان به جاریت مدالی چیزی دادن؟مادرشوهرت امامزاده ای چیزیه که به اون نظر کرده و مفتخرش کرده شما رو بی نصیب گذاشته؟ ملکه الیزابته که اگه به دختر شما توجه نکنه بهش مقام پرنسسی رو نمیده؟

اونم یه آدم عادیه که اخلاقهای بدی داره و از شما خوشش نمیاد متقابلا تو هم سعی کن ازش خوشت نیاد نه اینکه انقدر محتاج توجهش باشی 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2706