2726
عنوان

افت طلا

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 26 پست
طلا بدون اجرت یا سکه امامی برا سرمایه گذاری خوبه

نیم سکه چطوره؟؟؟

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خیلی خوبه اما اینم درنظر بگیر طلا رو هم میتونی استفاده کنی هم باهاش وام بگیری

از چند گرم میتونم وام بگیرم کدوم بانک؟؟؟

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
اطلاع ندارم گلم سرچ کن

بووووس

ریس جمهور امریکا خیلی تو سرنوشتمون نقش داره تا رییس جمهور خودمون بعدم میگیم انریکا هیج غلطی نمیتواند بکند

اسم کاربریم ربطی به زایمان طبیعی نداره .انقد نپرسید 😅😅😅 یک وسیله جراحی دندونه 🙄🙄🙄🙄🙄
سکه بهتره یا طلا٫؟

سک بخر از صرافی 

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
بابام طلافروشه  اگه برای طولانی مدت میخوای طلا بدون اجرت بگیر طلا بیاد پایین یا بره بالا مشخص ...

واقعا نمی دونم اخه گاهی دیدم موقع که قرار گرون بشه مغازه هارو میبندن وقتی هم قرار ارزون بشن طلا فروشی ها با اجرت پایین میفروشن

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی