2726

کسب درآمد اینترنتی⚡️⚡️

🛑 درآمد روزانه حداقل 150 تومان با 4الی 5 ساعت کار کردن

🛑درآمد بیشتر=تلاش بیشتر

🛑 ثبت نام کاملا رایگان است.

🛑 پشتیبانی 24 ساعته داریم.

🛑سوالات و مشکلات خودتون رو از پشتیبانی میتونید بپرسید.

🛑کار ترجمه و تایپ و... نیست.

🛑زیر مجموعه گیری نیست.

🛑تمام مراحل ثبت نام در کانال گذاشته شده.

🛑نمونه درآمد برای اثبات در کانال هست.

🛑برای کار فقط نیاز به اینترنت هست.

آیدی کانال در تلگرام : getlike_dolari@

آیدی پشتیبانی در اینستاگرام : getlike_dolari@

چجوریه کارش 

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واقعا شما پول در میاری؟ چرا همش مردمو سر کار میزارین 😐

جدیه.من خودم کار میکنم.قبلا همه کاری میکردم از تایپ و ترجمه تا زیر مجموعه گیری.ولی از وقتی با این کار آشنا شدم درامدش خوبه.راضیم.کمک خرجم هست.فقط باید چمو خم کار بیاد دستت

توی کانال تلگرام مرحله به مرحله اموزش دادیم.

اسکرین گرفتم از آیدی هایی ک گذاشتی.میرم میبینم چجوریه خداکنه خوب باشه منم بتونم یه درامدکوچیک داشته باشم زندگی خیلی سخت شده دیگه خجالت میکشم ازشوهرم چیزی بخام

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘
ایشاله همه به یک درامد خوب برسن. سوالی بود از پشتیبانی میتونید بپرسید

باشع مرسی