2733
2739
عنوان

دختراااا و آقایون سایت بیاین یه سوال مهم

| مشاهده متن کامل بحث + 430 بازدید | 57 پست
آخ خیالم راحت شد خدا خیرت بده برادر     یه کم راهنمایی کن که با پسرا چجوری رفتار کنیم خدا ...

اول بگم که با دوستی مخالفم،راهنمایی اولم اینه اگر قصد ازدواج نباشه ضرر میکنید

1401/01/01 __پسرم دقت کنید استیکر اشتباه نفرستید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره ۴ سال ولی از اولم همین طوری بودم شما روزی چند ساعت چت میکنین باهم؟

سرکاره

شبا که میاد یکی دو ساعت حرف میزنیم

این کاربری دست چند نفر هستش ممنون که تاپیک‌ ها رو مقایسه نمیکنید...
اول بگم که با دوستی مخالفم،راهنمایی اولم اینه اگر قصد ازدواج نباشه ضرر میکنید

ببین خود اون آقا تا حالا دوبار گفته قرار بذاریم بیرون همو ببینیم اصلا از اولش هم با قصد آشنایی واسه ازدواج شروع به صحبت کردیم آدم معقولی هم هست میشناسم خونوادش رو

اما نمیدونم چطوری رفتار کنم که زده نشه

مثلا منم بهش پیام بدم؟یا صب کنم خودش پیام بده

2738
ولی اسی به نظرم پسرا اوایل رابطه خیلی تلاش میکنن که مخ طرفو بزنن شاید واسه این یبار دیگه چتارو بخونه ...

واسه همین منم میپرسم دیگه میخام بدونم اوایل رابطه اونام اینطورین یا نه  

من مردیو میشناسم با گذشت ۴ سال اسکرین چتاشو با کسی که دوست داشتو داره 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
ببین خود اون آقا تا حالا دوبار گفته قرار بذاریم بیرون همو ببینیم اصلا از اولش هم با قصد آشنایی واسه ...

خب خداروشکر،بستگی به فهمیدگی پسر داره ولی کلا بخوام بگم هرچه در دسترس تر باشید و هرچه شما بیشتر پیش قدم تر باشید اینجوری پسرا متوقع تر میشن،شاید بعضی ها حتی حق به جانب بشن و انتظار براشون درست کنه.نمیگم بی احترامی کنید یا بی اهمیتی بهش کنید ولی هرچه دختر غرور و فهم و حیای بیشتری داشته باشه پسر بیشتر دوس داره و بیشتر جذب میشه

متعادل باشید ،لطف مکرر میشه حق مسلم،از اول واسه خودت قانون و چهارچوب و خط قرمز بزار و توی عبور از این خطوط شوخی نداشته باش با هیچکس

1401/01/01 __پسرم دقت کنید استیکر اشتباه نفرستید