2737
2734
عنوان

مرد کوچک آسمانی من

1056 بازدید | 43 پست

۹۵ روز گذشته....که پسر یکی یدونم پرکشید رفت... خدا صبر داده که من زندم ... زندگی میکنم خونوادمو دوستامو میبینم... حتی میخندم ... ولی عطر تنش صورت معصومش یک لحظه ولم نمیکنه.... پسرم شاید فرصت شیر دادن ، بغل کردنتو نداشتم ... شاید فرصت اینکه لباس هایی که با وسواس برات خریدم تنت کنم نداشتم ولی من مادرت بودم مادرت هستم مادرت میمونم ... دلم خیلی تنگ شده برات .... زندگیم زیرو رو شد 🥺

میگن وقتی برای دیگران آرزوهای خوب کنی،خوبی ها به خودت برمیگرده....بهترینارو میخام براتون از خدا❤️

الهی خدایا 😭😭😭😭

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
😯😯😯 چند وقتش بود؟؟؟

۳۰ ساعت زنده بود نارس نبود به م‌قع اومد در کمال ناباوری با یه عفونت ساده ریه رفت

میگن وقتی برای دیگران آرزوهای خوب کنی،خوبی ها به خودت برمیگرده....بهترینارو میخام براتون از خدا❤️
2706