2733
2734
همسرم۶۷ من این چندوقت دنبال کننده ی تاپیک هات بوددم خیلییییییییبی بی نهایتتتت خوشحال شدمم که به آرزو ...

عزیزم😘😘😘 فدات بشم چقدر خوشحالم خواهرای مثل شما دارم با شادی هام خوشحالین این نهایت خوشبختیه🥰 اره عزیزم تیکرمون درست یک زمان هست.انشاالله بسلامتی نی نی مونو بغلمون میگیریم.گلم جنسیت نی نی شما معلوم شده؟

عزیزم😘😘😘 فدات بشم چقدر خوشحالم خواهرای مثل شما دارم با شادی هام خوشحالین این نهایت خوشبختیه🥰 اره ...

فدای تو عزیززم انشالله همیشه خوشحال باشی گلم و به سلامتی قند عسل ت رو بدنیا بیاری 😍🥰اره عزیزم من هم تو ان تی بهم گفت دختر ازمایش سل فری دادم اونجا زده پسر ولی سونو هنوز نرفتم گذاشتم تا آنومالی 

خدا در❤من است...در انتظار بهااررر...🌱🌷🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم😘😘😘 فدات بشم چقدر خوشحالم خواهرای مثل شما دارم با شادی هام خوشحالین این نهایت خوشبختیه🥰 اره ...

راستی برای من نمیدونم از رو چی گفته بودی پسر

چه بامزه بچه هامون فرودینی میشن برای شما تاریخ زایمانت رو نگفت دکتر؟

2731

یه سوال دیگه اگر فضولی نباشه اسم انتخاب نکردی برای پسرت

یه سوال دیگه اگر فضولی نباشه اسم انتخاب نکردی برای پسرت

از رو برنامه تعیین جنسیت میگفتم ۹۰ درصد واسه کسایی که گفته بودم درست بود.واسه دخترمم درست بود. اره بچه هام فروردین میشن.زایمان زده ۱۸ فروردین.اما فقط نپرسیدم واسه سزارین یا طبیعی.هفته بعد میبرم دکترم.انشاالله میزارم امیرحسین.خودم نذر کردم تا شوهرم چی بگه.ولی راضیش میکنم

فدای تو عزیززم انشالله همیشه خوشحال باشی گلم و به سلامتی قند عسل ت رو بدنیا بیاری 😍🥰اره عزیزم من ه ...

مطمئن باش پسمل نی نی جان.سلفری درسته.ان تی اصلا واسه تعیین جنسیت نیست که.مبارکه انشاالله بسلامتی بیاد بغلت🥰🥰🥰🥰😘😘😘

از رو برنامه تعیین جنسیت میگفتم ۹۰ درصد واسه کسایی که گفته بودم درست بود.واسه دخترمم درست بود. اره ب ...

آهان درسته عزیزم انشالله به سلامتی باشه ،منم نپرسیدم تاریخ دقیق و چون میخوام سزارین بشم انشالله عزیزم به امید خدا خیلی اسم قشنگیه انشالله نامدار باشه برات امام حسین نگهدارش انشالله منم میخوام بذارم محمد حسین😍❤

2738
مطمئن باش پسمل نی نی جان.سلفری درسته.ان تی اصلا واسه تعیین جنسیت نیست که.مبارکه انشاالله بسلامتی بیا ...

فدای تو گلم قربونت اره سل فری دقیق فقط دل تو دلم نیست زودتر برم آنومالی ببینمش

خداروشکر خواستت با خواست خدا یکی بود عزیزم برای مامان شدن من همین زودیا دعا کنید شاید دعاتون برا من ...

۳۶۰مرتبه توحید برای بچه دار شدن

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️

بچه ها میشه دعا کنید منم حاجت رواشم مرسی از همتون

هرکی واسم صلوات فرستاد لایک کنه تا واسش بفرستم❤

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛
ممنونم عزیزم چشم 

فداتم قربون شوما😂😂😂لاتی شدم براخودم خخخ

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️
2706