2733
2734

خداروشکر خواستت با خواست خدا یکی بود عزیزم

برای مامان شدن من همین زودیا دعا کنید شاید دعاتون برا منم اجابت شد

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

لطفا برای منم دعا کنید مشکلم حل بشه خداامشب دلمو شاد کنه یه صلوات مهمونی کنید

دوستای مهربونم بااون قلب مهربونتون دعا کنید هر چه زودتربارادر بشم 🙏🥺لا حَولَ ولاقُوهَّ الاباالله العلی العظیم 💚💚💚💚💚می شه برای سلامتی صاحب الزمان وبعدش برای حاجتهام صلوات بفرستی؟؟؟😙😙😙خیلی محتاج دعاهاتون هستم ان شاء الله همیشه شاد وسلامت باشین💚💚💚💚💚💚
2738
لطفا برای منم دعا کنید مشکلم حل بشه خداامشب دلمو شاد کنه یه صلوات مهمونی کنید

حالم خوبم نصیب همه دوستای نی نی سایتیم.انشاالله شماهم حاجت روا باشین.براتون صلوات فرستادم

حالم خوبم نصیب همه دوستای نی نی سایتیم.انشاالله شماهم حاجت روا باشین.براتون صلوات فرستادم

عزیزم دعاکن من و داداشامم پسردارشیم

خدایا تو را به علی اصغر امام حسینت قسم میدم هرکی منتظر فرزنده،فرزند سالم و صالح نصیبش کن خدایا یه پسر صحیح و سالم به من بده خدایا همه ی جوونا ازدواج خوبی داشته باشن،برادر مجردم هم یک دختر خوب و با ایمان نصیبش کن و خوشبختش کن،خدایا مشکلات مالی همه را برطرف کن مشکل مالی پدرمم برطرف کن و دوباره پدرم وضعش خوب بشه تا مثل قبل به همه کمک کنه،خدایا عزیزانم خوشبخت و خوشحال و سالم باشن،خدایا دخترم همیشه سالم و موفق باشه و خوشبخت ترین بشه،الهی آمین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم        سه شنبه ۱۴۰۲/۱۰/۵ شب ۲۲:۴۳           خدایااااااا شکرتتتتت
اره گلم.یه دختر دارم.دومیم موقع زایمان از دست داده بودم.

خدا بهت ببخشه.چرا اینقدر دوست داشتی پسر باشه؟حتما دیگه نمیخوای نی نی بیاری.

اخی عزیزم چ قد سخت‌.چرا موقع زایمان این اتفاق افتاد؟

خدا بهت ببخشه.چرا اینقدر دوست داشتی پسر باشه؟حتما دیگه نمیخوای نی نی بیاری. اخی عزیزم چ قد سخت‌.چرا ...

ممنون عزیزم‌.اره دیگه قصد بارداری دیگه ندارم گفتم از هردو جنسیت داشته باشم.موقع زایمان خفه شده بود 😢

همسرم۶۷ من این چندوقت دنبال کننده ی تاپیک هات بوددم خیلییییییییبی بی نهایتتتت خوشحال شدمم که به آرزو و مراد دلت رسیدی عزیزم خداروهزاران مرتبه شکر مبارکت باشه عزیزم من و شما تقریبا یکی هست هفته مون😍🥰❤

خدا در❤من است...در انتظار بهااررر...🌱🌷🌱
2706