1920
1924
لطفا برای حاجت دل @بالکبابی   @جیکجیک   @جوجههههه   @تیناز71     ...

ممنونم عزیزدلم تونستی واسه یه خانومی هم که سرطان زبان داره خیییلی دعاکن 2تابچه کوچیک داره😔😔😔

خداجووونم مرسی که هوامو داری😍اللهم عجل لولیک الفرج🌼

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

@نیکی0     @آناتا     @پادری_زیرگلدون_سابقم     @کاپ_کیک_عصبا ...

فدات بشم عزیزمم که انقد به من لطف داری😍😍😍

انشالله همتون حاجت روا شین

زن که باشی ! مهریه ات آب هم که باشد ، قاضی جیره بندی اش میکند . آنچه نقد است تنها جان تو ، عمر و جوانی تو است که قسط بندی نمی شود . پس بدان جانت را برای چه کسانی میگذاری .
1922

اللهم عجل لولیک الفرج🙏

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری صلوات الله سلام الله علیها 🙏                      بندگی کن تا که سلطانت کنند                        بسم الله قاصم الجبارین                ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند.  .  .  جانم فدای سید علی🙏🙏🙏🙏🙏     فرازی ازوصیت نامه ی سردار سلیمانی ازاصول مراقبت کنید  اصول یعنی ولیّ فقیه، خصوصاً این حکیم، مظلوم، وارسته در دین، فقه، عرفان، معرفت؛ خامنه‌ای عزیز را عزیزِ جان خود بدانید. حرمت او را حرمتِ مقدسات بدانید.                                               اللهم صل علی محمد و آل محمدوعجل فرجهم🙏🙏🙏🙏🙏.                    فاطمه زهرا هستم
خوندم برا شما هم😙

ای جاااانم ممنون خانممم مهربون😀❤

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
1911

حاجت روااااا صلوات فرستادم

سخته که حرف هات رو نفهمن ولی سخت تر اونکه حرف هات رو به اشتباه بفهمن 💔احترام‌بگذاریم، توهین نکنیم، دل نشکنیم ،نفرین بیخود نکنیم،بفهمیم اینجا قلب ها مجازی نیست ❣کاش خداوند به من اونقدر قلب بزرگی میداد که هیچ وقت، از هیچ کس نمیرنجیدم.اگر سکوت میکنم احمق نیستم فقط برای خودم ارزش قاعلم چون توهین کردن (مثل خودت )تو شخصیت من نیست 😉🙂کاربر محترم و مودب سایتم 😊هرکسی با نظر من مخالفه جمع کنه از نی نی سایت بره😁😒
1826
1918