1920
1924

من لطفا😍

گروه آبی🎈🍬 همراه تاپیک بامداد خمار😍وزن اولیه:۶۸/۳۰۰ 🐋 وزن فعلی:۶۰/۳۰۰ هدف اول۶۰ هدف دوم:۵۵  هدف نهایی۵۰😍💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙 منتظرت میمونم و میدونم که بالاخره بهم میرسیم عشقم یه روزی میرسه ک تاپیک میزنم بالاخره منو عشقم بعد چند سال دوری بهم رسیدیم هرچقدر بخوای منتظرت می مونم تا بیای و زندگیمون رو باهم بسازیم/میدونم ک بعد هرسختی یه آسونی هست ب قول تتلو تو سرم پر فکر خوب و خفن ولی خب هدفه ک دوره ولی من واسه این هدف میجنگم/یه روزی یه دختر با موهای خرگوشی فرفری مثل خودم و چشمای درشت سبزعسلی مثل عشقم و یه پسر بانمک مثل خواهرش میان و زندگی منو عشقم رو خوشگل تر میکنن به دخترم یاد میدم خودش باشه و مثل بقییه رفتار نکنه بهش یاد میدم درست عاشقی کنه بهش یاد میدم اصالت داشته باشه و پای عشقش وایسه و متعهد باشه بهش یاد میدم دروغ نگه بهم و حتی اشتباهاتشم بهم بگه بهش یاد میدم مامانشا دوستش بدونه و باهام راحت باشه و مهم تر از همه بهش یاد میدم که عاشق هرکسی ک شد براش بجنگه و به دستش بیاره به پسرم یاد میدم آقا باشه یاد میدم دختر رو مقدس بدونه نه یه وسیله برای هوس/ترکم با افتخار از طایفه بلوردی   

تهرانی ها، انواع گوشت و مرغ تازه را در دوران قرنطینه از ما بخرید

1922

توروخدا منم بگو ب نیت بارداری انشالله خدا عوضشو بده بهت❤

اگرلقمان وحضرت ایوب تو نی نی سایت عضوبودن بی شک لقمان ادبش رو ازدست میدادوایوب صبرش رو 😣😣😣 بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          وقتی دعوا داری ریپلای میکنی جوابتو نمیدم فکرنکن ترسیدم یا حرفتو قبول کردما ☺نه جونم چون از بچگی رو تربیتم زیاد کار شده ترجیح میدم با کسی که شخصیت وشعورش در حدم نیست کل کل نکنم 😉
1911
1826

مرسی عزیزم🌹

در تاریخ ۹۹.۹.۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد...🥰             °دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°
1918