2733
2734
عنوان

بیاین بگین خوشگلترین کسی که تو عمرتون دیدین کی بوده ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6724 بازدید | 642 پست
تا حالا کسی بهت گفته شبیه مرلین مونرویی ؟؟

اره 

دوستام 

خواهرام 

و خودم وقتی عکسشو دیدم

🌼❤😎SEPI😎❤🌼پروفمم خودمم 😎با من اشنا بشید با سعادتا...             ممکنه بی ادبی یا انرژی منفی رو جواب ندم اما مطمئن باش جلوی یه حمله رو گرفتم 😂😂😂 و جوابای کوبنده ای دارم دلیل نمیشه با هر کسی قاطی شد 🤗         حالا اونا رو بیخیال خوبای سایت دوستتون دارم😍❤👌😘
اره  دوستام  خواهرام  و خودم وقتی عکسشو دیدم

پس خیلییییی جذابی و کشته مرده داری دخترررررر 

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه دختر خییلی خوشگل که هر روز تو آینه میبینمش😎😂

عه هم سنیم‌ حالا که خوشگلی عکس لفطا

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم
2728
پس خیلییییی جذابی و کشته مرده داری دخترررررر 

💖ت عزیز منی 

قبلنم بهت گفتم جذابیت خودته ک بقیه رو میتونی جداب ببینی❤❤❤😁

🌼❤😎SEPI😎❤🌼پروفمم خودمم 😎با من اشنا بشید با سعادتا...             ممکنه بی ادبی یا انرژی منفی رو جواب ندم اما مطمئن باش جلوی یه حمله رو گرفتم 😂😂😂 و جوابای کوبنده ای دارم دلیل نمیشه با هر کسی قاطی شد 🤗         حالا اونا رو بیخیال خوبای سایت دوستتون دارم😍❤👌😘

چه چشایی داری بلاااااا💋💋

💖ت عزیز منی  قبلنم بهت گفتم جذابیت خودته ک بقیه رو میتونی جداب ببینی❤❤❤😁

ممنونم جیگرررررر😁🧡❤💜

2738
من نیستم    

😂

من نیستم    

فک کردم خودتی پس کیه 😑😐😑😐😑😐

سلنا گومز

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
سلنا گومز

آره اونم بانکمه 

2706