2737
2739

من از خدا.از اینکه بهم بچه نمیده خسته شدم از انتظار

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم حامله نمیشم یه ساله اقدامم

من دو ساله

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 
2738

من از تنهایی دلم گرفته

وقتی تنهام گذشته ها ناخودآگاه میاد به ذهنم و نابود میشم

دعا کنین از تنهایی درام

منم دعا می کنم هر کی هر مشکلی داره به دست خدا حل شه از جمله خودم

نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش،  ما را به ناز فروشان نیاز نیست، تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
من از تنهایی دلم گرفته وقتی تنهام گذشته ها ناخودآگاه میاد به ذهنم و نابود میشم دعا کنین از تنهایی ...

ای خواهر من با اینکه نامزد دارم بازم حس تنهایی داره خفم‌میکنه گلوم بسته است از بغض

نمیتونم گریه کنم یه جوری شدم خنثی شدم از هیچی خوشم نمیاد هیچی خوشحالم نمیکنه 

عین خودمی که 😂

ولی من الان خوشحال شدم عین خودمو دیدم😁

نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش،  ما را به ناز فروشان نیاز نیست، تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
ای خواهر من با اینکه نامزد دارم بازم حس تنهایی داره خفم‌میکنه گلوم بسته است از بغض

منم ازدواج کردم یازده ساله ولی بچه نداریم این منو خیلی ناراحت می کنه تنهایی سخته

2706