2726
عنوان

تظاهر به خوشبختی میکنید؟

666 بازدید | 32 پست

من نمیگم بدبختم ولی خب با همسرم سر کارای خانواده اش مدام درگیریم تازگیا هم که فکر بچه اضافه شده

دلی من خیلی آدم تو داری هستم اطرافیان ام فکر میکنن زندگی ما خیلی گل و بلبل هست اصلا بروز نمیدم 

البته که مشکلاتم فقط همینه بقیه چیزها اوکی هست 

ولی خب همین هارا هم نمیزارم کسی بفهمه

آخرش انقد میریزم تو خودم سکته می کنم

سر به دیوار زدم ، دل دیوار شکست... این همه در به دری ، این همه غصه بس است... دل پر از داغ شده ،طاقتم طاق شده، این همه غصه بس است...

جلو فامیلم تظاهر نمیکنم فقط نشون میدم ها مه چیم خوبه 

فقط چون دنبال خوشحالی برای بدبختی منند

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب نباید ادم بزاره کسی از زندگیش باخب بشه. غصه نخور

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
مشکلت با خانوادش چیه

شوهرم خیلی دهن بین هست خانواده اش گاهی بدجوری میگیرنش تو مشت اشون

سر به دیوار زدم ، دل دیوار شکست... این همه در به دری ، این همه غصه بس است... دل پر از داغ شده ،طاقتم طاق شده، این همه غصه بس است...

آره بقیه فکر میکنن که همسرم خیییلی خوبه ولی اینطور نیست ،،،،اصلا حرفامون باهم نمی‌خونه و اصلا مسعولیت پذیر و فکر زندگی نیست !!

در کل اصلااااا از زندگیم راضی نیستم ولی بقیه فکر میکنن خیلی خوشبختم 

در کل اره تظاهر به خوشبختی و راضی بودن  میکنم ولی از ته دل حسرت زندگی بقیه رو میخورم 

من ی اخلاق بدی دارم تعریف خوشبختیم رومیکنم

اعصابم خورد میشه بعدا 

دارم تمرین میکنم دیگه هیچوقت از زندگیم نگم 

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 

گيرم همه بفهمن خيلي مشكلات داري و شوهرت فلانه ،چيزي حل ميشه ؟

اگه ميخواي در مورد مشكلي با كسي مشورت كني اون بحثش جداست ،ولي اگه دنبال جدايي نيستي و مشكل حادي نداري لزومي نداره به همه بگي 

همونی که هستم نشون میدم 

الکی حس خوشبختی و بدبختی به خودم نمیگیرم

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

تظاهر به خوشبختی نمیکنم........چون واقعا خوشبختم......... خوشبختی را در خندیدن مادرم و پدرم میبینم ...خوشبختی را در شاد کردن دل بقیه میبینم.........خوشبختی را در چیز های کوچک میبینم...............

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت
2706