2737
2734

کولیک دختر من خیلی شدید بود تا چهارماهگیش من فقط برنج و مرغ و برنج و گوشت گوسفندی میخوردم 

لبنیات گاوی که خیلی اذیت میکنه بچه رو .نون و پحبوبات وحتی میوه ممنوع بودم .خوبه خوب نشد کولیکش اما اون گریه های وحشتناکش خیلی کم شد میخوردم پدر درمباورد

تیکر یک سالگی شاهدخت 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من رفتم متخصص گفت :.سبزی جات نخود لوبیا عدس ماش میوه های سرد خربزه و هلو وهندوانه و انگور نخور. سبزی نخور آش رشته نخور کدو بادمجون نخور گوجه وخیار نخور پیاز و سیر و هم گفت سرده نخور بچه ات شکمش نفخ میکنه.

سیب و گلابی رو مثه کمپوت بپز با نبات شیرین کن 

مرغ و گوشت و برنج بدون پیاز با یکم زردچوبه 

دلستر و نوشابه و ابمیوه ممنوع چایی همیشه با نبات 

روغن حیوانیی روزی ۱قاشق بخور 

خرما خوبه 

زیره و رازیانه و تخم شوید و بابونه  دم کن بخور

😒
کولیک دختر من خیلی شدید بود تا چهارماهگیش من فقط برنج و مرغ و برنج و گوشت گوسفندی میخوردم  لبن ...

عزیزم بچه منم ۱ ماهشه زور میزنه  و قوس میده کمرشو و پاهاشو میاره توشکمش ب حدی زور میزنه ک قرمز و کبود میشه  کولیک دختر تو هم همینطور بود؟

2738
عزیزم بچه منم ۱ ماهشه زور میزنه  و قوس میده کمرشو و پاهاشو میاره توشکمش ب حدی زور میزنه ک قرمز ...

اره.دختر من شیرهم نمیتونست بخوره از شدت درد.ده ثانیه شیر میخو د بعد قرمز میشد میپیچید به خودش و جیغ میزدم روزی سه چهار ساعتم بی وقفه گریه میکرد 

تیکر یک سالگی شاهدخت 😍