2733
2734
عنوان

کسی با چله حق شناس ب عشقش رسیده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5076 بازدید | 67 پست
بله..کسی که دوباردیده بودمش. رسیدن بهش مسخره بودهمه میخندیدن بهم وختمهای زیادمیگرفتم نمیشد. حق شن ...

خوشبخت بشید😍

باید اعتراف کنم از تمام اشک ها و شکایت همین که مادرم میخندد من خوشبختم💚😊
خوشبخت بشید😍

فدای مهرشما  

شاعرَم در هر دو جهان، شیفته بر رهگذران،که شاید خبری از تو آرند بر زبان، یاصاحب الزّمان، اَدرکنی                                                                   اِل.آهِ.ق🌈✍🏻🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند وقت پیش گرفتی؟شرایطشو کامل رعایت کردی؟

دوبار خوندم اولین بارش خابم دیدم ولی تعبیر نشد چون رعایت نکردم دوم بار هیچی ندیدم سومین بار میخام بخونم میگن اولین بار جواب نگرفتی دومین بار رو شروع کن بلافاصله

مبناموگذاشتم واقعاگناه نکنم ..موسیقی ابدا..بیشترروضه گوش میکردم..روضه های درست همراه سخنرانی استادپن ...

خوشبحالت خونه ایی من محل کارم این میاد غیبت اون اون میاد فحش این میگم نگید اما گوش نمیدن😔

2728
خوشبحالت خونه ایی من محل کارم این میاد غیبت اون اون میاد فحش این میگم نگید اما گوش نمیدن😔

شماوظیفه اتوانجام دادی وبه نظرم میتونی بگیری چون خدامیدونه که شرایط شمافرق داره وتوکوتاهی هم نکردی.تذکرتوبده بامهربونی وهندزفری بذارسخنرانی گوش بده که نشنوی یافاصله بگیر..مهم اینه که کاردرست روانجام بدی.

شاعرَم در هر دو جهان، شیفته بر رهگذران،که شاید خبری از تو آرند بر زبان، یاصاحب الزّمان، اَدرکنی                                                                   اِل.آهِ.ق🌈✍🏻🌻
شماوظیفه اتوانجام دادی وبه نظرم میتونی بگیری چون خدامیدونه که شرایط شمافرق داره وتوکوتاهی هم نکردی.ت ...

چی بگم والا بخودم نمیچسبه میگم غیبت نکن میگه چ غیبنی و بازم از اول!  محل کار نمیشه هندزفری گذاشت ولی خب استغفار میگن بلافاصله ایشالا خدا قبول کنه واقعا شرایط بعضی گناه نکردنا سخته!شنونده غیبت هم عین خودشه دیگه!

نمیشه اتاقم گذاشت رفت چون اتاق خودمه میان جمع میشن بساط غیبت!تلفنم زنگ میخوره این میاد اون میره!دعا کن واسم خیلی درگیرم  

شماوظیفه اتوانجام دادی وبه نظرم میتونی بگیری چون خدامیدونه که شرایط شمافرق داره وتوکوتاهی هم نکردی.ت ...

خب بعدش چی شد ؟منظورم اینه که بعد یه سال خودش یهو اومد خواستگاری؟چند بار چله گرفتی ؟خیلی دلم گرفته 😢

تو هدیه ی خدایی ب من!میشه یه صلوات از ته دل مهمونم کنی؟
نمیشه نایب نگیریم

فکر کنم بشه اون روزایی ک پریودی زیارت عاشوراشو بخونی فقط .بعد ک پاک شدی اون دوتا نمازشو قضاشو بخونی

2738

باباجونااااا کیشمیشم دم داره. چله حق شناس چیه؟؟؟ آدم یاد این مغازه عطاریا میفته.

چله زیارت عاشورای حضرت آیت الله حق شناس درسته که البته روش خوندنش رو استاد ایشون حضرت آیت الله بروجردی بهشون یاد دادن...

حالا نتیجه دیدن خود اون فرد

گفت نگرفتم 

ولی یکی دیگه تو همین نی نی سایت باهمین روش حاجت رواشده بود سخت نگیر منم نایب ندارم احتمالا همین کارو بکنم

2706