2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم من با چله حق شناس حاجت روا شدم....برادرم عاشق دختری بود که متاسفانه یک ایراد اخلاقی خیلی بزرگ داشت و دوران نامزدی من و مادرم متوجه شدیم اما نمی‌خواستم به برادرم بگیم...من چله گرفتم که اگر این اتفاق سهوی بوده و ما اشتباه میکنیم دیگه هیچوقت تکرار نشه هر چند که سه بار تکرار شده بود اگر هم نه واقعا این اخلاق رو داره دستش برای برادرم رو بشه...و برادرم سر عقل بیاد که هفته اول حاجت گرفتم و همون هم موجب شد که از هم جدا بشن....

2738
عزیزم من با چله حق شناس حاجت روا شدم....برادرم عاشق دختری بود که متاسفانه یک ایراد اخلاقی خیلی بزرگ ...

اصلا گناه نکردین؟

تو هدیه ی خدایی ب من!میشه یه صلوات از ته دل مهمونم کنی؟
عزیزم من با چله حق شناس حاجت روا شدم....برادرم عاشق دختری بود که متاسفانه یک ایراد اخلاقی خیلی بزرگ ...

هوب میشه بگین چه حوری؟؟

من اصلا نیمدونم چله حق شناس چیه

آخه به کدامین گناه فرت وفرت قطع دسترسیم میکنید😢😢این کاربری چهارممه😬😬کاربری اولم برای۹۴/۲/۶بود

ریدم توعشق انقد تاپیک اینجوری نزنین برین رو اعصاب بقیه

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین
اصلا گناه نکردین؟

من کلا زیاد اهل غیبت و گناهای این مدلی نیستم اما حجاب ندارم. وچون جایی که زندگی میکنیم غریب هستیم و با کسی رفت و آمد ندارم رعایت حجابم توی اون چهل روز سخت نبود فقط موقعی که بیرون میرفتم مواطب بودم...اما یکبار هم با اینکه حجاب نداشتم حاجت روا شدم...من راستش به حق الناس بیشتر اعتقاد دارم حواسم هست کسی رو نرنجونم

2706