2733
2734
عنوان

مشکل زیر نویس فارسی

233 بازدید | 45 پست

بچه ها من زیر نویس فارسی سابتایتلشو میزنم نشون نمیده کلمات عجیب غریب میاره بعد رفتم تو نت سرچ کردم گف تو کی ام پلیر f2 بزن برو تو تنظیمات برنامه ولی نمیشه هی صدا رو کم میکنه هرکاری میکنم نمیشه 

کسی میدونه باید چیکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب زیرنویست رو از یه سایت دیگه دان کن ببین چی میشه  

کردم هرچی زیر نویس بود امتحان کردم نمیشه که نمیشه

نمیدونم چشه حالا درست نشد زنگ میزنم از کامپیوتری میپرسم

2738

https://jahan-sub.ir/رفع-مشکل-بهم-ریختگی-زیرنویس-در-کامپیوت/

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

به دستور وی تمام مردان شهر کور شدند و بیست هزار جفت چشم به وسیله سپاه قاجار تقدیم خان شد البته، «سر پرسی سایکس» تاریخ نویش شهیر این تعداد را هفتاد هزار جفت می داند.

این فاجعه منجر شد جوبی از خون توسط یکی از سفاکترین انسانهای تاریخ بشیریت از چشمان مردم کرمان جاری شود و به این ترتیب مردم کرمان همچنان از این قاجار به عنوان یکی از منفورترین افراد یاد می کنند.

کینه توزی های محمد خانی

این پژوهشگر تاریخ به برخی کینه توزیهای شاه قاجار اشاره و اظهار می کند: وقتی این دیوانه زنجیری شنید که لطفعلی خان سکه به نام خود زده، دستور داد پسر هفت ساله او به نام «فتح الله خان» که در شیراز به اسارت درآمده و همراه قاجار بوده حاضر کردند و سپس با دست خود چشم های این کودک را بیرون آورد و بعد هم دستور داد سرش را ببرند.

به دستور وی تمام مردان شهر کور شدند و بیست هزار جفت چشم به وسیله سپاه قاجار تقدیم خان شد البته، «سر ...

بابا من خوندم دارم میگم فقط اقا محمد خان نبوده از این شاها زیاد داشتیم🤦🏻‍♀️

به دستور وی تمام مردان شهر کور شدند و بیست هزار جفت چشم به وسیله سپاه قاجار تقدیم خان شد البته، «سر ...

ببین تو زمان صفویه هرکی دین شیعه قبول نمیکرد میگفتن چندتا ادم خواررداشته برا ربع وحشت.. 

ادما رو به شلاق میبسته...

اینا رونگفتم که  بگم صفویه بدن اینا فقط جزو تاریخه

2706