2737
2734
عنوان

یه اتفاق عجیب افتاده تو خونمون 😐😬

| مشاهده متن کامل بحث + 3837 بازدید | 173 پست
نگا کنید چقدریه

چ ترسناک

یه کِش اونقدری کِش میاد که بضاعتشه بعدش از یه جایی به بعد دیگه نمیتونه، نه که نخواد، نمیتونه زیادی بکشی در میره میخوره تو چشم و چالت این حکایتِ خیلی از آدماست آدمها رو بیشتر از تحملشون تحت فشار قرار ندید...
نامردا چه جوری ترس ورتون نمیداره؟؟؟  من با این سنم هنوز فک میکنم از تو چاه دستشویی یا زیر تخت ...

😂😂😂...به دلایل خاصی ترسم نمیگیره...انابل ١.٢.٣.۴ ببین بعد که پشمات ریخت دیگه نمیترسی عادت میکنی😄

فالوم کنین @sara_202176

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به پای فیل میخندی ؟>خخخخخخخخخخخخخ والا خب زنونه 43 ندیدم تاحالا خخ

عکسشو گذاشنم حالا ببین

خدایا شکرت❤🌿مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی ، نحوه رفتارت با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید..التماس دعا دارم🌹
2728

یوهاهاهاههاااا  

یه کِش اونقدری کِش میاد که بضاعتشه بعدش از یه جایی به بعد دیگه نمیتونه، نه که نخواد، نمیتونه زیادی بکشی در میره میخوره تو چشم و چالت این حکایتِ خیلی از آدماست آدمها رو بیشتر از تحملشون تحت فشار قرار ندید...
😂😂😂...به دلایل خاصی ترسم نمیگیره...انابل ١.٢.٣.۴ ببین بعد که پشمات ریخت دیگه نمیترسی عادت میکنی😄

غلط بکنم😂😂😂 من چند سال پیش جوگیر بودم فیلم ترسناک  نگاه میکردم هنوز حفظم 

یادم نمیره دیگه نمیبینم😂😂😂😂

نور خواهی مستعد نور شو.... 
2738
تو عکس عادیه باید یه کفش دیگه رو میزاشتی جفتش

اگه میدونستم لازم میشه از ته کفشم ک شمارش زده بودعکس میگرفتم😐

خدایا شکرت❤🌿مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی ، نحوه رفتارت با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید..التماس دعا دارم🌹

تازه این عکسو گرفتم واسه خواهرشوهرم فرستادم گفتم لابد اون بدونه مال کی هستن

اونم اصلا نمیدونست

تازه این عکسو گرفتم واسه خواهرشوهرم فرستادم گفتم لابد اون بدونه مال کی هستن اونم اصلا نمیدونست

اها

شماره مردونه چند بود

2706