2726

اصلا بازار کار نداره مطمئن باش چون کسایی که علوم آزمایشگاهی میخونن کار اینارو انجام میدن دولت استخدام نمیکنه فارق التحصیلای میکروبیولوژی رو

پتورو بکش روسرت و بخواب ارزش نداره🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا بازار کار نداره مطمئن باش چون کسایی که علوم آزمایشگاهی میخونن کار اینارو انجام میدن دولت استخدا ...

میتونه ارشد رو علوم ازمایشگاهی زد؟ یا توی شرکت های صنایع غذایی یا ارایشی مشغول کار شد؟

2728
میتونه ارشد رو علوم ازمایشگاهی زد؟ یا توی شرکت های صنایع غذایی یا ارایشی مشغول کار شد؟

نه نمیشه، دوستم اگه قراره این رشته رو بخونی ازهمین الان بهت میگم نخون چون چن سال دیگه نهایت پشیمونیته بخدا فقط وقتتو هدر دادی اگه میخوای فقط برا مدرک بری دانشگاه که بگی لیسانس دارم خب بخون ولی اگه دنبال کارو درامدی در آینده که به هیچ عنوان نخونش

نه نمیشه، دوستم اگه قراره این رشته رو بخونی ازهمین الان بهت میگم نخون چون چن سال دیگه نهایت پشیمونیت ...

ممنون از لطفت من ترم ۷ عمرانم واسه خواهرم کوچیکم پرسیدم چون تقریبا ثبت نام شده اما دو دل هست

ممنون از لطفت من ترم ۷ عمرانم واسه خواهرم کوچیکم پرسیدم چون تقریبا ثبت نام شده اما دو دل هست

اوهوم بهش بگو حتما شرایطشو چون همه بیکارن تو این رشته