2726
عنوان

کدوم شهر شمال برای زندگی بهتره

| مشاهده متن کامل بحث + 8974 بازدید | 56 پست
نه شغل بخاطر مسئله ای منظورمه

اهان. توو گیلان رشت خوبه ینی عالیه(گیلانی ام) 

توو گلستان گرگان خوبه. امکانات عالی نداره اما قابل قبوله(همسرم گرگانیه) 

مازندران هم چالوس نوشهر ساری خاله هام هستن همشون عالی اما خب دریا داره

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط گرگان مدیونین فکر کنین گرگانیم    

گرونه اونقدر پول نداریم

مرکز نباشه خلوت باشه

ماسال خوبه؟

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2728
فقط گرگان مدیونین فکر کنین گرگانیم    

گرگانم ک حسابیی شرجیه😭😭

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
اهان. توو گیلان رشت خوبه ینی عالیه(گیلانی ام)  توو گلستان گرگان خوبه. امکانات عالی نداره اما ق ...

ماسال چطوره؟

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
ما آملیم خیلی شهرمو دوس دارم

اپارتمان ۱۰۰ متری چند؟

گرونه اونقدر پول نداریم مرکز نباشه خلوت باشه ماسال خوبه؟

قیمت مسکنش خب بستگی به منطقه داره مثلا جاده ناهار خوران قیمتا بالاس اما جاهای متوسط و فرهنگی نشین قیمتا مناسبه. خلوتیشم خوبه خیلیم شهر شیکیه

از ماسال چیزی نمیدونم عزیزم

مایال چطوره؟

امکانات ک نوشتید من طبق اون معرفی کردم عزیزم 

ماسال و شهرهای کوچیک هم خوبن اما توقع امکانات تاپ نداشته باش. معمولی. هرچند کل گیلان بهشته

امکانات ک نوشتید من طبق اون معرفی کردم عزیزم  ماسال و شهرهای کوچیک هم خوبن اما توقع امکانات تا ...

مثلا مرکز درمانی اتش نشانی 

مرکز خرید برای خوراک منظورمه

حداقل ها منظورمه

مثلا مرکز درمانی اتش نشانی  مرکز خرید برای خوراک منظورمه حداقل ها منظورمه

حداقل ها اره خوبه 

اپارتمان ۱۰۰ متری چند؟

بستگی به جاش داره...اتفاقا شوهرمم املاکیه

مثلا تو اپارتمان از ۷۰۰ هست ولی خونه شخصی ا میلیارد به بالا

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏
گرگانم ک حسابیی شرجیه😭😭

عزیزم گرگان به نسبت بقیه شهرای شمالی شرجی بودنش خییلی کمه فقط توی خرداد شرجیه چون استان گلستان کنار دریاست مثل گیلان و مازندران زیر دریا نیست

2706