2726

من اصلا ازینکه چله بردارم احساس آسایش وراحتی ندارم

هروقت چله برمیدارم تا نیت میکنم و یه دو روز انجام میدم کارم راه میفته و منم چون با چله گرفتن انگار عذاب قبر بهم وارد میشه دیگه ادامه نمیدم بقیه شو 

آیا خدا میبخشه؟

یا باید چله ی کامل بگیرم 

لطفا راهنماییم کنید تکلیف چیه

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره

گردنته باید کامل انجام بدید نه اینکه کارت راه افتاد بیخیال بشی😐

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گردنته باید کامل انجام بدید نه اینکه کارت راه افتاد بیخیال بشی😐

فکر کردم خیلی دوستم داره خدا که میگه بیا کارت راهافتاد برو خوش باش

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
سعی کن با یه گروه همراه بشی ک هر روز به نیت یک نفر میخونن ک اگه نخوندی وجدانت ناراحت باشه چون اونا۴۰ ...

والا من تو یه چله ای بودم، مثلا طرف نفر ۳۰ ام بود، و حاجتش قبولی تو کنکور بود، روز ۳۲ جواب کنکور اومد و باب میلش نبود، نگفت ۳۹ نفر برای من دو روز پیش چله خوندن، با بی معرفتی میگفتن ما دیگه ادامه نمیدیم چون حاجت نگرفتیم.😶

فکر کردم خیلی دوستم داره خدا که میگه بیا کارت راهافتاد برو خوش باش

معلومه که دوستت داره اما خب شمام باید به احترامش که حاجتتو داده سر عهدی که بستی باشید

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم