2733
2734
عنوان

شوهرم میگه واسه جهاز مبل نمیخزم

| مشاهده متن کامل بحث + 16011 بازدید | 508 پست
دقیقا وسایل کوچیک برقی هر کدوم حدودا دومیلیون میشه بخوای مارک متوسط بخری تازه 

بازم بیشتر حتی همون مارک متوسطش

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی کدوم شهری؟؟ اقوام ما عروسشون گنبدیه همچین رسمی دارن کل جهازو داماد گرفته فقط ظرف و ظروف عروس گرفت تازه تو عروسی کل فامیلای عروسم شام داد ولی ما اینجوری رسم نداریم سه تا کالا با داماده و طلا و خونه. شام عروسی هم هرکی واسه فامیلای خودشو میده

خدایا تو بساز .. تو بسازی قشنگ تره😍
2731
مبلو ک باید دختر بگیره☹ البته بنظرم واجب نیس

وا پس من چی بگم ک رسم داریم دختر فقط وسایلای ریز اسپرحونه مثل کتری و قابلمه اینا میبره حتی برقیاشم با داماده 😂😂

دماغ عملی نیستم..ولی آرزومه ..ای کاش میشد ب آرزوم برسم 
خیلی اشتباهه بنظرم داماد باید بده همه رو .مگه پدرت چ گناهی کرده ک دختر دارشده

پدر داماد چ گناهی کرده پسر دار شده؟؟؟ایشالله ی عروس پر توقع و پرو ندید پدید مثل خودت گیرت بیاد

مامشهدیم مشهدیا رسمشون tvویخچال گاز ولباسشویی یه تخته فرش مبل وسایل چوبی اتاق میز ناهارخوری میز تیوی باداماده باقی چیزاهم باعروس برام جالبه که بعضیامیگن بدبخت داماد عروس ۴تاظرف میخره والا عروسم یه عالمه باید بخره الان وسیله های من ۳برابروسیله های شوهرم شده قیمتش اون همه وسیله برقی ادم بایدبخره یعنی واقعا به چشم نمیاد؟!عروسی هم که قومای عروس پدر عروس پول میده داماد پدر داماد

2738
دقیقا چه چیزی به عهده شماست دوست عزیز؟سرویس پلاستیک و آفتابه لگن؟ واقعا حس نمیکنین دارین ظلم میکنین ...

شایدشما پس ۴تاوسیله بزرگ گرفتین باافتابه لگن ...جهازخودتون که چیزی نداره پس جهازبقیه رویه نگاهی بندازید کاردستتون بیادچقدر وسیله بایدخرید

شایدشما پس ۴تاوسیله بزرگ گرفتین باافتابه لگن ...جهازخودتون که چیزی نداره پس جهازبقیه رویه نگاهی بندا ...

عزیزم میخوای کاغذ لیست جهیزیمو بزارم؟چرا انقدر به شما برخورده؟من با شما حرف زدم؟چرا مثل قاشق نشسته خودتو میندازی وسط؟

هرموقع با شما صحبت کردم میتونی جوابمو بدی،اینجا هم مخاطب من استارتر بود فحشم بده به شما هیچ اپسیلون ربطی نداره.

درضمن نگران نباشین ما مثل شما از این رسما نداریم ،ما همه چیزو معمولی و در حد متوسط میگیریم طوری که نه به خونواده داماد فشار بیاد نه عروس،شما برو یه فکری برای خودت بکن که هر جایی نخود هر آش نشی😊

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
خیلی اشتباهه بنظرم داماد باید بده همه رو .مگه پدرت چ گناهی کرده ک دختر دارشده

بنظر من ن پدر داماد باید بخره ن پدر عروس حق باشماست  داماد و عروس باید باهم زندگیشونو بسازن ب مرور زمان اگه شوهرت داره بگو بخره نداره خب کوتاه بیا دیگه گناه داره بنده خدا .اگه قراره داماد همه چیرو بخره و وظیفش میدونی بهتر یکم قانع تر باشی . اگر اصرار داری حتما مبل داشته باشی و شوهرت در توانش نیس از پدرت کمک بخواه

خانوما بخدا جهیزیه با زن نیست مگه مسلمون نیستید؟؟؟ خانوما و خانوادشون لطف میکنن هیچ اجباری نیس. هیچ قانونی نمیتونه حکمی بده ک چرا خانومت جهیزیه نیاورده

اینارو خودمون گردن گرفتیم شده رسم.

اسی شما هم سخت نگیر الان خرج کرده خیلی ب چشمش اومده اهمیت ندی خودش چن ماه دیگه میخره.

تو فقط بگو من مبل رو خیلی دوست دارم حالا هر جور صلاح خودته. لج کنی مردا خر میشن تو هیچ آخوری نمیرن با زبون شیرین شیطنت کن. بگو حیف شد چقد فیلم ... دیده بودم واس انجام رابطه زناشویی رو مبل مثلا😅 هرکی با یه چی گول میخوره پیداش کن تو میتونی

چه رسومات مسخره ای..بعضیا که کلا با یه دست لباس زیر میرن خونه شوهر😂😂 ما نصف نصف جهاز گرفتیم چون زندگی مشترررررررک اسمش روشه نباید همه چی رو داماد بدبخت بخره یا برعکس..

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2706