2737
2734
عنوان

مشکلات بزرگ دارم با شوهرم

245 بازدید | 15 پست

خونوادش میگن زود عروسی کنین 

عجله دارن

میدونن مشکل داریم 

همش میگن زود برین سر خونه زندگیتون 

بنظرتون میخوان زود عروسی کنیم تا طلاق نگیرم?

خیلی میترسم واسه آیندم😢

اگع مشکل دارین عروسی نکن بعدا بدترمیشه

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

لطفا این کار و نکن مشابه همین موضوع برا اقوام مون پیش اومد هی میگفتن زود زود عروسی بگیرید برید سر خونه زندگی تون مشکل تون حل میشه الانم بعد ۱.۵ سال دارن طلاق میگیرن 

اول مشکلات تون و حل کنید بعد به فکر زیر یه سقف رفتن باشید 

خوشا به بخت بلندم که در کنار منی  

خب اگر مشکل داری چرا منتظری؟ معجزه که نمیشه

اگر اخلاقش مشکل داره درست بشو نیست. البته این نظر منه

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
چه مشکلاتی مثلا

رفیق بازه.مشروب میخوره ماری جوانا سیگار.کلا سر تا پاش مشکله.بخدا وقتی میرم پیشش انقد که ازش متنفر شدما تا تکون میخوره دلم میخواد تیکه تیکش کنم

2738
رفیق بازه.مشروب میخوره ماری جوانا سیگار.کلا سر تا پاش مشکله.بخدا وقتی میرم پیشش انقد که ازش متنفر شد ...

این تا درست نشده جوابشو نده

اگه برا ازدواج و خوشبختیم صلوات فرستادید یا دعایی خوندید بگید منم براتون به نیت خودتون بخونم♥️😘😘
میترسم بریم آدم نشه .الان که عقدیم روز به روز بدتر میشه

عزیزم من متوجه منظورت نشدم اول این مواردی ک گفتی اصلاحش مشکله  ب مشاور مراجعه کنید بعد تصمیم درست بگیر تا دیر نشده ... با مطرح کردن مشکلت اینجا ب نتیجه ای نمیرسی💐

عزیزم من متوجه منظورت نشدم اول این مواردی ک گفتی اصلاحش مشکله  ب مشاور مراجعه کنید بعد تصمیم در ...

وقتی زندگیتون خوب نیست عروسی نکنید نامزدی واسه همینه که عیب های طرف رو بشناسی تو تصمیمت مطمئن بشی اگه مقدوره برو مشاوره با همسرت اگه تغییر کرد تازه باید بشینی دربارش فکرکنی اگه که نکرد همون بهترکه برگردی

با من در نیفت من عفریته امممممممممممم😂😂😂😂😂
خب اگر مشکل داری چرا منتظری؟ معجزه که نمیشه اگر اخلاقش مشکل داره درست بشو نیست. البته این نظر منه

هم اخلاقش هم کاراش همچیش مشکل داره.انقد ازش متنفر شدم که کوچیک ترین کارش عصبیم میکنه

2706