2726

حالم اصلا خوب نیست اشکام تموم شده😔تو تاپیک قبلیم هست کلی براش کار کردم خونه خودم همه کارا انبار شده نا ندارم بلند بشم

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

اون بزرگی با ی کارگر و من و مادرم به چه سختی شستیم امروز هیچی نخوردم فقط نشستم برا همشون و شامشون غذا درست کردم از ساعت یک و نیم وسایل و چیدم بخدا پاشنه پام خیلی درد میکنه الان لنگ میزنم 😢😢😢هی اشکا نمیزارن بنویسم😔😔بعد اقا ساعت هشت اومد مام تقریبا کارمون تموم شده بود بقیه(مادر بزرگ مادریم و خالم 😔تو سختیا فقط اینا کمکمونن) داشتن چای میخوردن منم سرم تو گوشی بود داد زد خدا گوشیتو منفجر کنه سرت فقط تو گوشیه هیچ غلطی نکرد ی امروز😭😭😭😭😭😭😭گفتم از صبح پدرم دراومد همه کارا که کردم گفتم گفت وظیفت بوده منم نه شام داده بود فقط از همون ساعت یک خودم اب معدنی اوردم همونو خوردم بس😔😔😔😔😔منم رفتم تو حیاط گریه کردم یهو تو خونه بدون فرشی که صدا میپیچه شروع کرد داد زدن پدر  س .گ وحشی عقده ای داری فین فین میکنی که من گفتم گوشیت بسوزه برو گمشو خونت حق نداری پام خونم بزاری یالا زنگ بزن شوهرت😭😭😭😭😭بخدا هنوز تو شوکم بدنم یخ کرده

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

حالا داداش شیش سالم زنگ زده میگه اشکاتو پاک کن گریه نکن کلی ناراحتن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ینفرم نیست؟

با سلام و وقت بخیر  قرائت انجام شد بهمراه ۳صلوات به نیت حاجت روایی نفر سوم

اقا اینا درد منو دوا میکنه

حالا داداش شیش سالم زنگ زده میگه اشکاتو پاک کن گریه نکن کلی ناراحتن

عه 😥☹

خب به اخلاقش باید عادت کرده باشید دیگه 

به نظرم مامانت و داداشت گناه دارن ، باهاش اشتی کنی بهتر نیست ؟!

واااااا یهو این کارو کرد؟؟؟

اره😔کمرم میسوزه چکار کنم

با سلام و وقت بخیر  قرائت انجام شد بهمراه ۳صلوات به نیت حاجت روایی نفر سوم

چه ربطی داشت😒

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
عه 😥☹ خب به اخلاقش باید عادت کرده باشید دیگه  به نظرم مامانت و داداشت گناه دارن ، باهاش اشتی ...

خوب..من مجبورم برم بدون مادرم و داداشام نمیتونم

2706