2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره ب همههههههه چی 

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

نه اصلا

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2728
بچه ها به همه چی گیر میده خسته شدم خودشم اصلا کمک نمیکنه 

يبار ضايع ش كن ديگه دخالت نميكنه،

بگو خانمي هستي واسه خودتا

بيا تو بشين خونه داري كن من بيرون ميرم سركار

حوصله ندارم كسي تو كارم دخالت كنه

لباساي ماشينو من ميشورم از تو يخچالم من اشپزي ميكنم اينجور راحتم باهاشون

اذيتي من كلا ميشينم تو پاشو افسار خانه داريو دستت بگير

عضو گروه نارنجی.وزن شروع ۸۱.وزن فعلی ۸۱.وزن هدف ۶۵

من هر وقت دخالت کرد مثلا اتاق چرا این طوری چرا بهم ریخته چون می دونم داره بهانه می گیره می کنمش تو اتاق جارو ودستمالم بهش می دم با لبخنددر حالی که نیشم بازه  در اتاقم روش می بندم می گم عزیز یک ساعت وقت داری اتاق تمیز کنی .این طوری هم اتاق تمیز می شه هم جنابعالی حوصلت سر نمی ره که گیر الکی بدی .اتفاقا بنده خدا تمیزم می کنه🤣

[QUOTE=161371805]من شاغلم میگه وظیفته که کارای خونم کنی میگم اخه من شاغلم نمیتونم مث مامانت باشم همش مامانش میزنه توی ...[/QUOTEراست ميگه بنظرم شاغل بودن دليل بر اين نيست تو خانه داري كم بذاري

عضو گروه نارنجی.وزن شروع ۸۱.وزن فعلی ۸۱.وزن هدف ۶۵

لباس رو نه.  ولی یخچال رو چرا از بهم ریختگی بدش میاد

خدایا اون چیزی رو برام بخواه که به صلاح منه. من بهت ایمان دارم. درسته بنده بدی برات بودم. درسته زمانایی که به اون چیزی که نرسیدم. ناشکری و کفر کردم. تو منو ببخش تو بخشنده‌ای پناهم باش که جز تو پناهی ندارم
2706