2737
2734

سلام دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید من از سن 10 یا 11سالگی تنبلی چشم داشتم همش دکتر میرفتم دکتر گفت دیگه درمان نداره الان که جدیدا یه دکتر دیگه رفتم میگه آب مروارید مادر زادی هست اگه برداری 50 50 هست یا دیدت بهتر میشه یا تغییری نمیکنه آیا کسی هست که این شرایطو داشته باشه مگه آب مروارید مادر زادی از بچگی مشخص نمیشه چرا الان معلوم شده ولی از بچگی من دیدم تار بود انگار جلو چشمم پرده هست

خدایا به کدامین گناه حکم صبر رابرایم صادرکردی💔
مگه توی مدرسه معاینه میکردن که متوجه بشن.بفرستن پیش پزشک

همون توی مدرسه چهار ابتدایی بودم متوجه شدن گفتن تنبلی چشمه الان که 30 ساله ام شده دارن میگن آب مروارید مادرزادی هست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
سلام منم دقیقاچنین مشکلی دارم، ۳۲سالمه،۵ساله فهمیدم،دکترشماراه حلی نگفته،مثلابشه عمل کرد؟

گفت میتونی عمل نکنی ولی من میخوام پیش یه متخصص خوب برم جراحی کنم

سلام منم دقیقاچنین مشکلی دارم، ۳۲سالمه،۵ساله فهمیدم،دکترشماراه حلی نگفته،مثلابشه عمل کرد؟

از بچگی داشتی؟ دیدتون چجوریه؟ قبلا دکتر نرفتن؟ 

من ازدوران راهنمایی عینک میزنم ولی هیچ وقت دکترنگفته بود آب مرواریدمادرزادی داری،چن ساله پیش دکترگفت،الان هم دیدچشمام باعینک هم خوب نیست،اذیت میشم،نمره عینکموهم بخوادبیشترکنه،هیچ فرقی تودیدچشمام نمیکنه،میگم عمل کن،میگه من عمل روتضمین نمیکنم،واقعاموندم،میخوام چن تادکتردیگه برم،خیلی میترسم که کوربشم.

ازهمون سالی که عینکی شدم،شش ماه یباریاسالی یباررفتم دکترولی هیچ کدوم نگفتن تنبلی یا آب مرواریدداری،دارم دیگه افسرده میشم،حاظرم کل زندگیموبدم،چشماموعمل کنن  خوب شه.ناراحتیموسرپسرطفل معصومم در میارم. 

2738
ازهمون سالی که عینکی شدم،شش ماه یباریاسالی یباررفتم دکترولی هیچ کدوم نگفتن تنبلی یا آب مرواریدداری،د ...

منم همین مشکلو دارم دکتر گفته معلوم نیست خوب شه من تا چند ماه دیگه عمل میکنم الان بخاطره کرونا میترسم نتیجشو بهت میگم 

عزیزم شما چیکار کردی عمل کردی؟

من دکترم تشخیص داد گفت فعلا عینک بزن 

چشم راستم گفت بیشتر تا چپ

چون تست شیشه عینک انجام داد راستم باز تار بود ولی چپم خوب بود

گفت عمل میکنم برات فقط لنز خارجی میندازم که هم دید جلوت هم دورت بشه عالی

دکتریم که رفتم خیلی خوبه گفت فقط راستم عمل کن

من دکتر پریسا پرکار توی قزوین رفتم

گفت عجله ام برای عمل نکن قیمت لنزم گفت امسال ۴میلیون ۵۰۰

حالا امسال ببینم بشه میرم عمل 

گفت میتونی عمل نکنی ولی من میخوام پیش یه متخصص خوب برم جراحی کنم

سلام. از کجا فهمیدن اب مروارید مادرزادی هست؟ مگه با اب مرواریدهای بقیه فرق داره؟ 

من شنیدم میگن اب مروارید مادرزادی پیشرفت نمیکنه. مال شما خفیف بود یا زیاد؟