2737
2734

خانم هایی که همسر فنی دارن خونه شماهم بازار شامه یا فقط من اینجوریم😐...یه اتاقو اختصاص دادم بهش .میریزه، میپاشههه، غوغا میکنه اونجا اصلا.الان اتاقو جمع کردم کمرم داره میشکنه یه کاور لحاف دشک رو با میخ زدم به دیوار از بالا و پایین عین کمد شد وسایلاشو گذاشتم توش زیپشو بستم .خدا کنه مرتب نگه داره😑

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز 000 میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم 000
شوهرم کارهاشو اصلا نمیاره خونه. همه وسایلش تو مغازه است

شوهر من مغازه نداره کارمنده ولی چون قبل استخدام کار فنی میکرد الان کل شهر میشناسنش هر کی تعمیرات داشته باشه میده به همسرم .اونم مجبوره تو خونه تعمیر کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب یه اتاقو بده بهش مرتبم نکن، چه کاریه

اخه نمیشه مرتب نکرد مهمون میاد میبینه زشته باز انباری بود یه چیزی

شوهر من مغازه نداره کارمنده ولی چون قبل استخدام کار فنی میکرد الان کل شهر میشناسنش هر کی تعمیرات داش ...

شوهر منم کارمند فنی بیمارستانه ولی قبل استخدامش مغازه داشت. الان صبحها میره لیمارستان عصرها مغازه. همسر شما تعمیرات چه چیزهایی انجام میده

چنان نماند و  چنین نیز نخواهد ماند 
شوهر منم کارمند فنی بیمارستانه ولی قبل استخدامش مغازه داشت. الان صبحها میره لیمارستان عصرها مغازه. ه ...

مال من اداره برقه.تعمیرات و نصب لوازم خانگی و برد 

2738
چ جالب همسر منم لوازم خانگی و کولرهای اسپیلت و نصب کولر

کولر زمان بره منم بچه ندارم وقتی میره نصب کولر  تنها میمونم مثل چی در و دیوارو نگاه میکنم فقط

اون اتاق کاره دیگه، مهمون بیخود میکنه بره اتاق کار😁

😂😂اره والا بیخود میکنه