2737
2734

به منظورته؟

به ک میگن برای نینی خیلی خوبه خوشگلش میکنه

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دمنوشش رو میخوری؟ یا خود به؟  من هفته ی دومم

دمنوش عزیزم ۵ کیلو به عالی و رسیده خریدم چرخ کردم ی دوشب و ی روز تو سایه خشک کردم بعدم مثل ارد حلوا تو تابه باشعله خیلی ملایم تفت دادم گذاشتم تو یخچال

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
نه به رو رنده کردیم خشک شده بعد ی مشت میریزیم تو قوری روش اب جوش میریزیم میزاریم دم بکشه اونو میگم&n ...

به برای بارداری عالیه عزیزم

ب نظرم چون به دیر هضمه دمنوشش بهتر از خود به هست

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
نه به رو رنده کردیم خشک شده بعد ی مشت میریزیم تو قوری روش اب جوش میریزیم میزاریم دم بکشه اونو میگم&n ...

من گاهی بابونه و ی کم زنجبیل و اسطوخودوس‌ بهش اضافه میکنم خوشمزه تر میشه

2738
دمنوش عزیزم ۵ کیلو به عالی و رسیده خریدم چرخ کردم ی دوشب و ی روز تو سایه خشک کردم بعدم مثل ارد حلوا ...

وای منم اینجوری کردم تفت دادم تو تابه مثل چای میشه ولی طعمش محشره 

دستت درد نکنه گلم قربونت 

وای منم اینجوری کردم تفت دادم تو تابه مثل چای میشه ولی طعمش محشره  دستت درد نکنه گلم قربونت&nb ...

خواهش میکنم عزیزم 

من زیاد تفت ندادم که خیلی رنگش تغییر کنه ی کمی رنگش عوض شد

چه عالی واقعا خوب میشه 😋😋

من اصلا از هیچی نمیترسم همه چیز رو امتحان میکنم فقط در حد کم مطمئنم بچه ام چیزیش نمیشه

من اصلا از هیچی نمیترسم همه چیز رو امتحان میکنم فقط در حد کم مطمئنم بچه ام چیزیش نمیشه

افرین ب شما 

من همه چیو زهر خودم کردم 😑

هر چی میخورم استرس میگیرم 

تو بارداری ارایش میکنی؟

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍
افرین ب شما  من همه چیو زهر خودم کردم 😑 هر چی میخورم استرس میگیرم  تو بارداری ارایش می ...

من از همون اول اولشم‌ آرایش نمیکردم ی جیزی میگم شاید باور نکنی من خداشاهده الان رژلبم‌ رو دخترم شکسته بیشتر از چندماه هست رژ لب ندارم 

ولی خوراکی همه چیز میخورم هر کاری باشه انجام میدم اگر زود خسته نشم

2706