2726

الان یه وانتی اومد لوازم خونگی قسطی میفروخت منم برا جهازم همزن برقی میخواستم رفتیم نگاه کردیم یه مدل بود گفت قیمت ۸۵۰ اوردیم نگاه کردیم و زدیم برق و برا اینکه قسطی بخریم ۳۰۰ تومن پیش قسط دادیم که یارو برگشت گفت همین الان نقد بخرید من بهتون ۶۰۰ میدمش به مامانم گفت بپر ۳۰۰ ام بیار بخر ببر کلا منم تودلم گفتم چرا یهو قید۲۵۰ شو زد رفتم زدم تو اون برنامه  فروش اینترنتی دیدم دقیقا همون همزن ۴۰۰ تومنه😒همه ام نظرات منفی گذاشته بودن 

بردم نشون دادم گفتم جنس ۸۰۰ تومنیت تو اینجا۴۰۰ میفروشن من نمیخوام اونم گفت خب بگو بیارن اگه اوردن برات و ... گفتم اره از همین میخرم فوقش ۳۰ تومن پول پست میشه سریع پولمونو داد گفت باشه و زیرلب غر زد و ماشینو روشن کرد رفت

از بس ساده و خنگم الان ذوق دارم که نخریدمش😑😂 و تا قیامت خودخوری کنم

انقد سر خرید سرمو کلاه گذاشتن یچیز گرفتنیم از غصه دیوونه میشم خداروشکر نگرفتم😑

این قسمت:فروشنده ی بی تربیت😒

پ ن:الان مامانم هی میگه چرا عمورو ناراحت کردی اینو کجا دلم بزارم😂

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

افرین بهت دختر زرنگ 😁

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔
2728
افرین بهت دختر زرنگ 😁

تشویق نکنید 😂😂😂

ببین دیگه چه پخمه ایم این کار زرنگیمه😬

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     

هیچوقت از اینا نخریا مگه مغز خر خوردن از مال و اموالشون اینقدر بزنن همشون شیوه های دزدیشونه از همکاران یارو گفته بود مسافرم پول ندارم بیا اجناسمو بخر اندازه 10 میلیونیه!بیاد بهت 3 میلیون بدم!حساب کردیم 2 میلیونم نبود جنس های بنجل!

چ جالب بود ولی عمو وانتی:)))))

انقدم پررو بود که اومد تو حیاطمون😒

من فقط یبار تجربه خرید از این وانتیا داشتم اونم 5 سال پیش ک جهیزیه میخریدم یه سرویس اوپال دم دستی میخواستم دیدم وانت اومده بود تو کوچمون رفتم گفت قسطی 150 تومن ببر هفته ای 10 تومن  گفتم نقد اگه 50 میدی میبرمش گفت باشه خریدم الانم 4 ساله استفاده میکنم ازش 😁23 پارچه اس 

از کسی که شمارتو توی گوشیش سیو نمیکنه توقع نداشته باش خودتو توی قلبش سیو کنه   ای کاش روزی برسه که هیچ زنی توی زندگیه مشترکش بجایی نرسه که فقط معشوقه ی پنجشنبه شب های شوهرش باشه     💚  من همون سلطان تعلیق بیخیالم قبلم 💚
عمو؟  مگه چندسالته؟

ما به اینجور مردا میگیم عمو یجور مسخره مانند

وگرنه زیاد کوچیک نیستم ۲۰ ام

2706