2726
عنوان

بیایین بگین چیکارکنمممم

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 85 پست
امتحان کردی یا فقط فکر می کنی اعصبانی می شه .اینجاست که می گن تا نرفتین زیر یه سقف طلاهاتون نشون شوه ...

برا جهاز یکبار مامانم گفت مبل گفت ن من مبل نمیخام حیفه طلا بخاطر مبل بازم بخاطر وسیلا دیگ باشه ولی میفهمه دیگ میخام بدیم داداشم بد میشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فدای سرت گلم قهر کنه.مگه می ترسی از الان بفهمه تو قهر کنه می ترسی و هر کار بخواد میکنی کارت زاره.بعد ...

شوهرم بود وقتی النگو دستم بود دیدش آره بزار دعوا کنه قهر کنه من چ تقصیری دارم ولش کن

برا جهاز یکبار مامانم گفت مبل گفت ن من مبل نمیخام حیفه طلا بخاطر مبل بازم بخاطر وسیلا دیگ باشه ولی م ...

ببخشید گلم ولی خسیس نیست؟؟؟؟خب درسته طلا سرمایست ولی خب وسیله هم لازمه زندگیه نمیشه که فقط جمع کرد و حرص زد بالاخره داریم زندگی هم میکنیم

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728

من تنها نتیجه ای که از مخالف شوهرشما برداشت می کنم ایه که خیلی طلا دوست مال دوست تشریف دارن .

چشم دیدن داداشتم نداره می خواد بفرستش سربازی یه دوسالی چشمش به جمال برادر زنش نخوره.

شوهرم بود وقتی النگو دستم بود دیدش آره بزار دعوا کنه قهر کنه من چ تقصیری دارم ولش کن

دیدی ناراحت شد تو طلبکار شو بگو فکر کردم من برات مهم تر از طلا هستم!!!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببخشید گلم ولی خسیس نیست؟؟؟؟خب درسته طلا سرمایست ولی خب وسیله هم لازمه زندگیه نمیشه که فقط جمع کرد و ...

ن اصلا خسیس نیست تا حدی ک شاید بهش بگن میخان اینکار کنن بهشون پول  بده بخاطر النگو نفروشن چون خیلی قبلا پول داده و پس نگرفته ولی خب من میگم ینی ربطی بهش نداره 

النگوی شکسته ی من دس مامانمه خوب؟ بعد داداشم بخاطر اینک معاف شه باید سک بده ب یکی از دکترا اینا میخا ...

خب با مادرت صحبت کن 

اگر قانع نشد 

بعدا ب شوهرت بگو اینقدر النگو شکستمو عوض نکردی گم شده

ولی بنظرم خانوادت نباید دست ب طلات بزنن

وزن ۸۵قد ۱۷۰ هدف ۷۰
توروخدا کمکم کنید میدونم بین خانوادم و شوهرم با این کار خیلی آشوب میشه 

نه اگر مال قبل از عقدته به همسرت مربوط نیست...

مادرت خریده حالا الانم لازم داره بهش بده مگه چی میشه

از الان نذار شوهرت رو سرت سوار باشه

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...

به همسرت نگو اگرم متوجه شد ازت پرسید النگوت کو بگو دست مامانمه بعدش یک بدل بخر بنداز دستت الان اینجوری بپیچونش کم کم ازش پول بگیر پس اندار کن یک لنگ النگو بخر 

قَالَ إِنَّمَا أَشْكُو بَثِّی وَحُزْنِی إِلَى اللَّهِ وَأَعْلَمُ مِنَ اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَگفت: «من غم و اندوهم را تنها به خدا می‌گویم و از خدا چیزهایی می‌دانم که شما نمی‌دانید!سوره یوسف آیه ۸۶
من تنها نتیجه ای که از مخالف شوهرشما برداشت می کنم ایه که خیلی طلا دوست مال دوست تشریف دارن . چشم د ...

ن مال دوست نیست بخدا فق بخاطر طلا من میگم بهش بگن اصلا پولشون میده ک این‌کار نکنم اینا میگن اصلا لازم نیس بهش بگیم

یعنی هدیه رو پس گرفته؟ول کن مال دنیا ارزش نداره....حالا فکر کن اونم داشتی.....خدا عوضشو بهت بده

ممنون گلم

طلا زیادداشتم وفروختم برام اهمیت نداشت باورت میشه یبارانگشترفروختم عروسک وشکلات خریدم اما ازکارمامانم ناراحت شدم ۲۰سال گذشته امافراموشم نشده

ن اصلا خسیس نیست تا حدی ک شاید بهش بگن میخان اینکار کنن بهشون پول  بده بخاطر النگو نفروشن چون خ ...

خب اگر  قبلا پول به خانوادت داده و پس نگرفته وضع فرق داره!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب با مادرت صحبت کن  اگر قانع نشد  بعدا ب شوهرت بگو اینقدر النگو شکستمو عوض نکردی گم شده ...

اونم  همینو میگ مطمئنم میگ بخاطر خودت هم نمیخان بفروشن؟ هیچوقت طلا نمیفروشه بدش میاد چکار کنم بخدا استرس نابودم کرده 

2706