2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

نسل قبلمون خیلی هاشون متنفر بودن از هم و هر کدوم چندتاااا هم بچه دارن.ولی نسل ۶۰ و ۷۰ به بعد بنظرم نه دیگه با تنفر به زندگیشون ادامه نمیدن.مگر اینکه تنفرشون مقطعی باشه 

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
2714

بستگی داره تنفرشون از رو چی باشه .مقطعی باشه یه همیشگی .من هروقت باشوهرم قهرم ازش متنفرم بعد چند روز دوباره عین دو مرغ عشق از فکرایی ک میکردم پشیمون میشم.

اگه تنفری باشه ک به هیچ وجه ازش کنار نمیان و هیچی باعث کم شدنش نشه سخته زندگی باهم

نسل قبلمون خیلی هاشون متنفر بودن از هم و هر کدوم چندتاااا هم بچه دارن.ولی نسل ۶۰ و ۷۰ به بعد بنظرم ن ...

الان من خیلی وقته از شوهرم متنفرم ولی ه چی دست و پا میزنم نمیتونم جدا بشم ازش. دیگه بریدم. 

چرا ب جدایی فک میکنی تلاش کن ک همسرتو عاشق خودت کنی تو تنفر بذار کن قدم اول خودت بردار با طلاق چیزی درست نمیشه زندگی بعد طلاق دردسرا خودشو داره از کجا معلوم بعد طلاق اون آدم عاشق پیشه ک تو رویاهات هست بیاد سمتت. آدما با یکم محبت و توجه عاشق و وابسته هم میشن عشق ک یدفعه خود ب خود ب وجود نمیاد

چرا ب جدایی فک میکنی تلاش کن ک همسرتو عاشق خودت کنی تو تنفر بذار کن قدم اول خودت بردار با طلاق چیزی ...

بره گمشه. حالم ازش بهم میخوره پدرسگ انقدر عذابم داده بهترین سالهای عمرمو ازم گرفته. 

اگه نمیتونی جداشی سعی کن عاشق بشی.بدون ک غیر منکن نیست .فقط به طرز تفکرمون بستگی داره....من نمیدونم شوهرت چی بوده ک ازش متنفری ....فرض کن معتاده یا رفیق بازههرچی باشه از یه دیدی نگاه کن ک اول ازدواج بهش نگاه میکردی ...قبول دارم بعضی چیزا رو نمیشه بخشید مثل خیانت ولی با بعضی چیزا هم میشه کنار اومد و کمرنگشون کرد تو ذهنمون 

اگه نمیتونی جداشی سعی کن عاشق بشی.بدون ک غیر منکن نیست .فقط به طرز تفکرمون بستگی داره....من نمیدونم ...

اولا اول ازدواجم عاشقش نبودم ولی نفرتم نداشتم. دوما رفیق بازی و اعتیادش به خودش اسیب میزنه نه من. ولی اینکه روانی و پارانوئید داره و همه جا آبروی منو برده و بهم تهمت زده و کتک میزنه و توهین و بی احترامی به خونوادم و ازم دزدی میکنه و....به من مربوطه و نمیخوام ببینمش. خداکنم بره گرت بکشه به من چه گورپدر سگش

2706