2737
2734

چن روز پیش رفتم اداره پست یه خانومی اومد پیشم نشست البته با یه صندلی فاصله 😐نگید کرونا

شروع کرد راجب اداره پست حرف زدن خب منم جوابشو میدادم

بعد بهم گفت شیراز هسید گفتم اره

گفت خونتون کجاس گفتم فلان جا یه ادرس تقریبی دادم دقیق ادرس ندادم

گفت خوبه بسلامتی 

بعد یه مکثی گفت مجردی؟ من اون موقع فهمیدم قضیه چیع

گفتم اره 

گفت قصدشم نداری گفتم تازع کنکور دادم ولی خندم گرفت😂همیشه تو موقعیتای حساس من میخندم نمیدونم چرا😬

بعد شغل بابامو پرسید فضول😐

بعد اومد راجب پسرش حرف بزنه نوبت من شد 

منم از خدا خواسته فرار کردم 🤦‍♀️

دیگه هم نیومد چیزی بگه

قبل ازینکه هم باهام حرف بزنه منو نشون یه زن جوون که همراهش بود داد

تو اینجور موقعیتا بهترین برخورد چیه بنظرتون؟؟🤔

یکم راهنماییم کنید من خندم میگیره😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینجور عروس پیدا کردن خیلی مسخره است ولی بین خان باجیها باب شده

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
2738

بابا ماله من که مدرسه بودم پسرا البته دبیرستان چند نفر بد سمج بودن😁

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍

اگر قصد نداری بگو ندارم

اگر داری بگو باید با خانواده صحبت کنم بعد ازت شماره میگیرن😅

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم

منم خندم میگیره 😁

قبل ازدواجم همسرم شماره خونه‌مونو تا داشتم به دوستم میدادم حفظ کرده بود داده بود به مامانش آخه من و همسرم با هم درس میخونیم بعد تا فهمیدم مامانش زنگ زده خونمون فرداش که رفتیم درس بخونیم باهم من هی خندم می‌گرفت و همین خنده ها باعث شد رومون باز شد و حرف زدیم ولی 😁

خب بنظر من قشنگ و مودب بگی قصد ازدواج ندارم اصلا اشکالی نداره

از شکموهای سایت هستم  
2706