2726

قرارشد دیگه بهش فک نکنم ولی نمیتونم پروفایلش یه عکس عاشقانه گذاشته نوشته همه را کنار گذاشتم،تورا کنار قلبم 

بعدچندسال منو ول کرد رفته بایکی دیگه خیلی میخادش 😔میخان ازدواج کنن خانواده یکیشون فعلا مخالفه 

عین دیوونه ها شدم

میدونم اشتباه از خودم بود اعتمادکردم

میشه واسه خوشبختیم در آینده یه صلوات مهمونم کنی😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واقعا بعضیا معلوم نیست چه دردشونه تو چند سال تو زندگیش بودی نخواسته بعد یهو عاشق شده رفته طرفو بگیره ...

من از زندگیش اومدم بیرون در واقع اصلا تو زندگیش نبودم خودشو واسه این دختره میکشه از بس میخادش

من از زندگیش اومدم بیرون در واقع اصلا تو زندگیش نبودم خودشو واسه این دختره میکشه از بس میخادش

خوب پس ولش کن دیگه.در برابر توام که مسول نبوده وقتی تو زندگی هم نبودید.گور باباش 

قصدتون ازدواج بوده؟ گفته بود میام خواستگاری؟ یا فقط دوست بودین

معلومه ازدواج بود هزارتا قول وقرار به من داد به خاطر شرایط مالیش صبر کردیم حالا که خوب شده منو ول کرده چه قسم ها که نخورد من خیلی سختم شده خیلی

خوب پس ولش کن دیگه.در برابر توام که مسول نبوده وقتی تو زندگی هم نبودید.گور باباش 

تو زندگی هم بودیم ما 4 و خوردی سال باهم بودیم این سال اخری که خیانت میکرد من واسش اهمیتی نداشتم

منم تقریبا این شرایطو داشتم

از ته دل دعا کردم یه روز همونطوری ک منو نخاست عاشق یکی بشه و اون طرف نخادش

دعام مستجاب شد...

بعد مدتها اومد نشست جلوم گریه کرد ک دوسم داره و التماس کرد برگردم ولی نخاستمش..

منم تقریبا این شرایطو داشتم از ته دل دعا کردم یه روز همونطوری ک منو نخاست عاشق یکی بشه و اون طرف نخ ...

منم همین دعارو کردم اتفاقا امروزم بهش گفتم

چقد طول کشید این اتفاق بیفته؟

2706