2733
2734
عنوان

راه حل برای ازدواج خانم 40 ساله

9774 بازدید | 104 پست

راه حل دارید ارائه بدید با ذکر مثال😅

جدی میگم 40 سالمه ازدواج نکردم خواستگارامو رد کردم چون هیچ کدوم مناسب نبودن بلد هم نبودم اون موقع خودم ارتباط بگیرم دوبار میخواستم خودم آشنا بشم دیدم طرف قصدش ازدواج نیست دیگه با کسی ارتباط نگرفتم و ترجیح دادم مجرد بمونم الان به به دلایلی نیاز دارم ازدواج کنم 

مردی که خانمش فوت شده باسه ولی وصع مالیش خوب باشه خوبه ولی دور و ورم نیست از این جورمردا

سایت همسریابی هم نمیرم چون میدونم سرکاری

اگه راهکار دارید ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کجایی

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس۸۹..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..فندق_خانوم ..مالکوم ..اناهیتام ...گلفم ۵۴وبااااجی ..جاخالی... ..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..روشنک ..یاس ۸۹..کوثر..ناناززززز۶۸...فاطمه ...ماهرخ.یاقوت سرخ ..سمیرا...فندق خانوم..مالکوم....بهار۹۸..مامان شدن شکر خدای مهربون 
2728
2738

دوستم دوسال پیش توی همین سایت همسریابی شوهرشو پیدا کرد

فقط باید خودت بعد یکم تجربه و چندبار با آدما صحبت کنی همون اول از صحبتش متوجه میشی ک قصد جدی داره یا نه

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
چهل که خیلیه همسر یابی همش سر کاری نیس دوست خودم اونجا ازدواج کرد شوهرشم عالیه

والا مردا که راحت براشون مورد خوب پیدا میشه چه لزومی داره برن سایت همسریابی

بیشتر کسایی که میرن هدفش چیز دیگه است 

حالا نمیدونم دوست شما چجور بوده

2706