2703
2553

شرایطش چ جوریه؟ بایدپول بزاری توحساب؟ چندماه بمونه توحساب واینکه ضامن چی میخاد. ممنون میشم جواب بدین

کاش یادمیگرفتیم هرکسی مثل مافکرنمیکنه ادم بدی نیست. وقضاوتش نمیکردیم.

بانک ملت همین الان بدون سپرده وام میده ...دوتا ضامن میخواد کارمند...۲۰میلیون ۷۰۰ قسطشه.۳۰ میلیون ۱۳۰۰ قسطشه..۵۰.میلیونم ۲میلیون تقریبا قسطشه..۳۶ ماه.رسالت فکر کنم باید پول بزاری چند ماه بعد برداری وام 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم باید امتیاز وام داشته باشی حالا پول بزاری یا امتیاز بخری از دیگران... میتونی تو دیوار امتیاز بخری.. میان تو بانک شما حساب باز میکنی امتیازشون انتقال میدن به حساب شما و میرن... شرایط ضامن هم بستگی به امتیازی ک دارین و مبلغتون داره.. من بابام خودش ضامن خودش شد با اعتبار سنجی حساب.. یعنی خودشو رفت اعتبار سنجی کرد... 

2456
بانک ملت همین الان بدون سپرده وام میده ...دوتا ضامن میخواد کارمند...۲۰میلیون ۷۰۰ قسطشه.۳۰ میلیون ۱۳۰ ...

خب بانک ملت سوال کردم میگه بایدجوازکسب داشته باشی ودستگاه کارت خوان وبعدهم معدل حسابت بالاباشه

خب بانک ملت سوال کردم میگه بایدجوازکسب داشته باشی ودستگاه کارت خوان وبعدهم معدل حسابت بالاباشه

اینایی که گفتی رو نداره ها...همین الان چند نفر تو اطرافیانم دارن میگیرن چیزی که گفتی رم ندارن ..فقط دو ضامن کارمند خواسته همین

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
اینایی که گفتی رو نداره ها...همین الان چند نفر تو اطرافیانم دارن میگیرن چیزی که گفتی رم ندارن ..فقط ...

حالابازم برم بپرسم. فک کنم شرایط شعبه هافرق کنه. خداکنه ک بدن