2733
2734
عنوان

گره خوردن مو

1312 بازدید | 19 پست

من موهام گره میخوره موقع شونه کردن اسپری نرم کننده وگره باز کن فیروز میزنم تا اینجا مشکلی ندارم 

ولی دوست دارم وقتی میرم مهمونی موهامو باز میذارم گره نخور 

محصولی هست که پیشنهاد بدین بهم تا موهام گره نخوره وقتی باز هست؟؟؟

موهام لخت هست 

اسپری وینا هم خوبه ، مورو نرم میکنه ، وزشو هم میگیره گره باز کنم هست

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من مدتیه شامپو استفاده نمیکنم  موهام حجیم و خوشحالت تر شده گره هم اصلا نمیخوره

پس چجور میشوری موهاتو

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
اب خالی ،اب برنج ، سرکه سیب و جوش شیرین و ...

اخه تمیز نمیکنه که مو رو ، مثلا موهات چرب باشه آب خالی بدتر کثیفش میکنه

2738

وای عین موهای من 

واسه عروسیم هایلایت کردم آرایشگرانقدر غرررر زد 

فرداش هم واسه شینیون که رفتم پیش ارایشگراصلی انقددددر غر زد 

میگفتن به این موهامیگن موی گربه ای هی گره میخوره

خدایاشکرت
اخه تمیز نمیکنه که مو رو ، مثلا موهات چرب باشه آب خالی بدتر کثیفش میکنه

عزیزم من اولا موهام خیلی چرب میشد 

هر ماه یبار شامپو استفاده میکنم تا زمانی که چربی سر متعادل بشه دیگه کلا شامپو استفاده نمیکنم

دقت کنید که شامپو چربی سرو بیشتر تحریک میکنه!

من الان چربی موهام رفته باوجود اینکه قبلا تقریبا چرب بود

الان راحت شونه میشه قبلا گیر زیاد داشت

عزیزم من اولا موهام خیلی چرب میشد  هر ماه یبار شامپو استفاده میکنم تا زمانی که چربی سر متعادل ...

چه خوب مرسی از توضیحت عزیزم🙏🧡

2706