2733
2734
عنوان

همسرم

287 بازدید | 13 پست

من دوساله ازدواج کردم بچه هم ندارم شوهرم خیلی خیلی دوستم داره جوری که همه فامیلا از عشقمون حرف میزنن هشت سال اختلاف سنی داریم یعنی شوهرم از من بزرگتره من بیست یک سالمه توی این دوسال هیچوقت کمبود محبت نداشتم هچوقت شوهرم باهام بداخلاف نبوده و هیچوقت برای یک دقیقه باهم قهر نبودیم همیشه مثل اوایل ازدواج عاشق و تشنمه و بهم ابراز علاقه میکنه و هرچی میخام برام میخره حاظره جونش برام بده ولی یه مشگل داره اونم اینکه خیلی پول خرج خونوادش میکنه درحالی که خونه پدرشوهرم به پولی نیاز ندارن ولی شوهر من بارم خرجشون میکنه اونا هم قدر نمیدونن و همیشه با من بد هستن به منم با شوهرم حرف زدم ولی فایده نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه واسه تو ام به حدی که میخوای خرج میکنه و از نظر مالی کمبودی ندارین پاپیچش نشو زندگیتو تلخ نکن

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2728

عزیز مگه قراره اونام عاشق شما باشن 

همین که شوهر هست کافیه 

ما نمیتونیم برای احساس دیگران تکلیف کنیم که...اونا دوست ندارن نداشته باشن مهم نی 

پولم میده مال خودشه بده بهش فکر نکن

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

سیاست داشته باش کارت شو ازش بگیر بعد با زبون نرم باهاش حرف بزن من شوهرم اول انقدر طرفدار خانواده اش بود اون روز رفته به خاطر من با خانواده اش دعوا کرده باورم نمیشد 

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2738

خب هر چی که میخوای برات میخره دیگ مشکلت چیه

در ضمن مگه نمیگی عاشقته خب اگه ناراحتی از این موضوع باهاش درمیون بزار

آرزوهاتو فالو کن❤🙃 مطمئن باش یه روزی بک میدن❤🙂

اگر وضع مالیتون خوبه اهمیت نده. چون هر چی هم که تو خونه پدرشوهرته در نهایت مال شماست دیگه.

بنظرم ناسپاسی هست که وقتی شوهرت اینقدر خوبه شما بخواهید در این موارد صحبت کنید.

در مورد خانوادش که با شما بد هستن بهتره از همین اول اونا رو بزاری جز حاشیه زندگیت و اصلا بهشون توجه نکنی.

تو مهمترین فاکتور زندگی که خوب بودن شوهرت هست رو داری‌

پس بیخیال حاشیه ها

توروخداکاریشون نداشته باشین زحمت کشیدن بچه بزرگ کردن با سختی یا خوشی خون جیگرخوردن بره بچه هاشون بذارین حداقل کارشون با خرج کردنشون زحماتشونو جبران کنن من وقتی باشوهرم میرفتیم مسافرت یا وقتی پول واسه خریدبهم میداد اولین کاری که میکردم واسه مادرشوهرم لباس میخریدم یادمه کفش نداشتم پول دادبروکفش بخرواسه خودت خداشاهده یه کفشی دیدم که همیشه مادرشوهرم میگفت من کفش سبک دوست دارم چرم هم بودکل پولموگذاشتم روهم اون کفشوواسه مادرشوهرم خریدم خودم بدون کفش موندم جالب اینجاس شوهرم غرزدچراواسه خودت نخریدی

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................