2733
2734

خوب این چیزا بسته ب فکر  و دید آدما متفاوته اما من ب شخصه هر زمان ک حس کنم دخترم تو سنیه که نیاز ب زیبایی و بهتر دیده شدن توش بیدار بشه چون خودم نوجوون بودم درک اینکه با آرایش مدل موی مختلف و ...چقدر حال خوبی بهش دست میده برام قابل درکه تازه خودمم کلی باهاش ست میکنم و دوتایی به خودمون میرسیم تا ببینه با ارزش تر از خودش هیچی نیس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هیچ وقت منعش نمیکنم که عقده ای بشه 

ولی براش توضیح میدم که ارزش نداره وقتت و توی سن کم صرف این چیزای بی ارزش کنی 

خودم دوست دارم بالای ۱۸ اونم ملایم آرایش کنه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜

[QUOTE=161363266]چرا ؟😕[/QUالانم دیگه خودم پوستم عادت نکرده ر این ارایشیا خییلیم راضیم ک ازاینا استفاده نکردم پوستم ازهمه کسایی اطرافم ک استفاده کردن بهتره خداروشکر راضی ام

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
2738
به نظر من به دختر نوجون قشنگیش به صورت خودشه  همین که سیبیل نداشته باشه و تمیز باشه کاملا کافی ...

آخ گفتی سیبیل من 17 سالمه هنوز دارم ولی کمه😂😂🤦‍♀️

بخواب دنیا کسی با من دیگه کاری نداره 

سلام

مادر من فرد تحصیل کرده ای هستند و توی جامعه هم فعالند و بخاطر همین روی این مسئله خیلی آگاهانه تصمیم گرفتند

از چهارده سالگی توی خونه اجازه آرایش داشتیم و این حداقل برای سی سال قبل هست

همین باعث شد نه دزدکی آرایش کنیم نه ولع داشته باشیم

الان هم در بزرگسالی آرایش چهره خودمون رو خیلی خوب بلدیم در حدی که من برای عقدم هم ارایشگاه نرفتم‌

😁
2706