2726
عنوان

نمیدونم عقد بگیریم یان

151 بازدید | 21 پست

سلام دوستای عزیز قبل از هرچیز بگم با پروفایل اصلیم چیزی نذاشتم چون اکثرا اشنان دوستان خواهرانه به من یه راهنمایی کنید من  یه اقا پسری همکار بودیم از یسال زیر نظر خانواده باهم در ارتباطیم ولی فقط خانواده من همجوره قابل تاییده از نظر خانوادم جوری که خودشون هرماه برام با وجود مخالفتای من پول میریزن یا وقتی میان باهم بریم بیرون دستشون حالا نونی چیزی میگیرن هروقتم اعتراض میکنم میگه شما همسر منی ربطی نداره تو این یسالم همجوره پشتم بوده بدون هیچ درخواستی

من بعد اشنایی بااین اقا یماه بعدش پدرم فوت شد گاهی واقعا باهدیه هاش خجالت زده میشم حالا خانواده این اقا حدودا ۶ ماه فهمیدن و نمیان جلو فقط فقطم پدرشون اونم چون اجباری باید با دختر عموشون ازدواج کنن پدرشون نمیاد جلو این اقا اومد با مادر من صحبت کرد مادر من حرفی ندارن چون همجوره قابل تایید اما با حرف مردم ادم چیکار کنه من  ادمی هستم که تحت تاثیر قرار بگیرم این اقام الان پول دستشون هست میگه بیا سوری فرار کنیم اونجوری خانوادم مجبور میشن من الان موندم توی دوراهی واقعا نمیدونم چیکارکنم خیلیم دوسش دارم پدرشونم به هیچ راهی نمیان جلو تورخدا راهنماییم کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچ چیزی زوری به درد نمیخوره

خیلیا میگن خانواده ها که با ما زندگی نمیکنن مهم نیست موافق باشن یا مخالف

ولی کاملا اشتباهه

خانواده چه بخوای چه نخوای تاثیر حرفاش و نارضایتیش توی زندگیت میاد مخصوصا شما که زود تحت تاثیر قرار میگیری

اونا همین الانم منتظر بهونه ای هستن که تورو بد جلوه بدن با فرار کردن کلا از چشمشون میفتی

عین ادم بشین خونه بابات بذار با عزت و احترام بیان ببرنت

هیچکس از فرار کردن نتیجه خوبی نگرفته

همین اقایی که الان اینقدر خوبه دوروز دیگه یه حرف خلاف میلش بزنی فرار کردن میکوبه تو سرت و حرفای مامانشو تحویلت میده

2728
فرارچی. خب عقد کنیداگه مشکلی نیست.  یا باباشو بیاره خونتون حرف بزنید. شاید رفت و امد شناخت ایجا ...

پدرشون نمیاد واقعا همه کار کردیم نمیان خوب عقدم بکنیم بگم خانوادش کجان الان یسال همجوره تو فشار بودم تو عروس قبلی هم همین کارو انجام داد اونا فرار کردن برادر کوچیکترشون میگه بابام همیشه فک میکنه بچه هاش اشتباه میکنن

و اینکه بااین وعضیت کرونا میشه عقد گرفت یان با وعضیت ما

فرار نکنید رسمی عقد کنید حرف مردم هم واست مهم نباشه 

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .
هیچ چیزی زوری به درد نمیخوره خیلیا میگن خانواده ها که با ما زندگی نمیکنن مهم نیست موافق باشن یا مخا ...

چندبار خواستم این رابطه ارو بهم بزنم اما نشده تو شرایط خیلی بدی هستم واقعا  

چندبار خواستم این رابطه ارو بهم بزنم اما نشده تو شرایط خیلی بدی هستم واقعا  

رابطه بهم نزن فقط تلاش بیشتری کنین

چه عجله ای دارین

بذار یکم ببشتر بگذره خودتم طرف مقابلت بیشتر بشناسی

حتما حکمتی داره هیچوقت چیزی زوری از خدا نخواه

فرار نکنید رسمی عقد کنید حرف مردم هم واست مهم نباشه 

خودش میگه من با درست ترین ادم شهر میام خواستگاری هرچیم گفتید قبول میکنم بعد یمدتم خانوادم مجبور میشن قبول کنن یانمیتونی بیا فرار کنیم انوقت مجبور میشن بیان خواستگاری

عقد کنید یواشکی فقط با حضوری خونواده خودت فرار کنی پشیمون میشی

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
رابطه بهم نزن فقط تلاش بیشتری کنین چه عجله ای دارین بذار یکم ببشتر بگذره خودتم طرف مقابلت بیشتر بش ...

عزیزم من تحت فشار خانواده پدریم هستم چون پدرم فوت کرده هروز میگن ازدواج کن 

خودش میگه من با درست ترین ادم شهر میام خواستگاری هرچیم گفتید قبول میکنم بعد یمدتم خانوادم مجبور میشن ...

با خانواده خودت عقد رسمی بگیر همراه داماد به همه بگو خانوادش خارج هستن محل نده پدرش هم نیاد سخت نگیر 

اما هرگز فرار نکن .گیرم فرار کردی خدای نکرده پسره گفت نمیخوامت بعدش خر بیار و باقالی بارکن 

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .
به این هم فکر کردیم اما حتی یه کوچولوشو به خالم گفتم کلی حرف بهم زدن😔که خانوادش کجان این حرفا

خاله که حساب نیست فقط سر عقد مامانت باشه آبجی و داداش اگه داری ...اگه واقعا دوسش داری این بهترین راهه

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
2706