2737
2734

آقا استارتر مشکل مالی نداره سالمه از سر فقر نمی‌خواد کاری کنه فقط میخواد از خانواده دور بشه من و چند تا کاربر داریم منصرفش میکنیم بعضی دیگه میان میگن کجایی من میخرم یا بعضیا میان قیمت میزارن 😐 دختر بیست سالشه جوونه شادابه هنوز کلی می‌تونه موفق سه می‌تونه کار کنه خونه بخره کلیه راهش نیست هزاااار تا راه برای موفقیت و خونه خریدن و جدا شدن از خانواده داره چرا هی دارید تشویقش میکنید 😐 بحث زندگیشه ممکنه با یه حرف یکی تصمیم بگیره انقد مردمو بدبخت نکنید 😐

عجب بابا عجب

دقیقا😕

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اصلا از کجا معلوم اینم یه دروغ نباشه 

نه بیست سالشه تو رنج سنی منه گاهی آدم خیلی ملافه میشه از دست خانواده امکانش هست این تصمیمات احمقانه ک منم گاهی ب سرم میزد ولی ن در این حد

عجب بابا عجب

چی شده  

در تاریکترین روزهای زندگی ات این را بدان که خدا در جواب صبرهایت ، درهایی را برایت می گشاید که هیچکس قادر به بستنش نیست . معجزات وقتی اتفاق می افتن ، که تو برای آرزوهات ، بیشتر از ترس هات ، انرژی بفرستی . زندگیتون پر از اتفاقای خوبِ یهویی❤  لطفا برای نی نی دارشدنم یه صلوات مهمونم کنید ۶ساله منتظرم ❤ممنونم ... تیکر بارداری نیست امیدوارم تا قبل از تموم شدن تیکر باردار بشم 
😂😂بیا حالا بیاید تیم مشاوره برای ایشون تشکیل بدیم گل بود ب سبزه نیست آراسته شد 😐

😂من میگم دسته جمعی بیاین یه کلیه مونو بفروشیم ازین مملکت بریم

البته با پولش تا لب مرزم نمیبرن مارو

﷽ __بِسمِ رَبِّ چشمهایَش  ❤۹۹/۹/۹ 
2706