2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای بخدا تلف شدم انقد گفتم عزیزم زنگ بزن دفتر استخاره قم انسان عادی نمیتونه استخاره بگیره

عه چرا میتونه

پدربزرگ من روحانیه و آدم خیلی مذهبی

استخاره هاش رد خور نداره اصن ایمان داریم به جوابش واقعنم همیشه درست بوده

2731
چرا انسان عادی نمیتونه؟

اولا نیاز ب درس هس

دوما باید دلش پاک باشه

کلا افراد مذهبی و روحانی بیشتر میتونن بگیرن

از این جهت میگم توی این سایت دنبال استخاره نباشید ک شاید طرف مذهبی نباشه اما خودشو اینطوری‌جا بزنه

جواب استخاره ای که فرضا خوب بود بد در بیاد!!!

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap
عه چرا میتونه پدربزرگ من روحانیه و آدم خیلی مذهبی استخاره هاش رد خور نداره اصن ایمان داریم به جواب ...

خب منم همینو میگم

میگم اینترنتی نباید دنبال استخاره بود عزیزم😂

زنده باشن پدر بزرگتون

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap

سلام 

تاپیک پربازدیدتون رو ۳۰صفحه ای خوندم

از نظر من شما ی دختر خوبی هستین(برخلاف عرف فعلی جامعه با تاسف فراوان) ک چون بیشتر وقتتون رو برا درس خوندن گذاشتید خیلی آشنا به ظرافت و مهارت های  برقراری ارتباط با جنس مخالف نیستید چیزی که خیلی ها غرور کاذب دیدنش

از طرز صحبت کردن شما وقت شناسی و ادب و احترام گذاشتن ب افراد پیرامونتون مشخص هست

ب خاطر اون۳۰صفحه ای که خونده بودم دلم خواست اینا رو بگم و در مورد اون اقا هم بگم بهترین اتفاق رقم خورده

کسی که در دیدار اول و در جلسه آشنایی خواهان پارتی بازی هست یعنی اعتقادی ب حق الناس نداره کسی که از ناحق شدن حق نترسه مطمئن باشید در زندگی بعدها حق و حقوق شما رو هم ب راحتی زیر پا میذاشت

و اینکه آدم رو مخی نیستین انسان وقتی وقت براش مهم باشه ناخودآگاه تحمل بی برنامگی رو نداره

وبازم مع الأسف اکثریت افراد ب قدری زندگیشون بی برنامه پیش میره که وقتی یکی زندگیش رو برنامه و دقیق هست براشون سخت ، رو مخ وغیرقابل تحمل میشه

اینم مهم نیست چون زمان طلا هست و انسان بی برنامه همیشه از موفقیت جا می مونه

براتون زندگی خوب و عاقبت بخیری وموفقیت آرزو میکنم😛

سلام  تاپیک پربازدیدتون رو ۳۰صفحه ای خوندم از نظر من شما ی دختر خوبی هستین(برخلاف عرف فعلی ج ...

دوست گلم ممنون که وقت گذاشتی اینهمه تایپ کردی و خوندی

ی سر هم به صفحه ۴۸ تاپیکم بزن اونجا دلیل اصلی بلاک کردنو نوشتم

الانم تاپیکو باز میکنم دوباره 

2738
دوست گلم ممنون که وقت گذاشتی اینهمه تایپ کردی و خوندی ی سر هم به صفحه ۴۸ تاپیکم بزن اونجا دلیل اصلی ...

اوووو بابا این خود بلا بوده از سرتون باز شده😀😀

همین که رفته خوبه هر چند بهونه اش یکم احساس وغرورت رو پیچ و تاب داده 

نهایتش یکم ناراحت میشی بعد فراموش میکنی تموم میشه

چون میگذرد غمی نیست😄