2726

الان خونمون یه جای خوبه شهره اپارتمان هم هست ولی سال ساختش مال ۱۰ سال پیشه از طرفی زمینای اینجا خیلی گرون شدن عاقلانه است ما اینو بفروشیم بریم یه جایی پایین تر یه زمین بخریم از اول بسازیم یا یه خونه ی ویلایی اماده بخریم ؟

البته بگم همه ی واحدا رو نمی تونیم بفروشیم فوقش سه واحدشو با یه زمین یه جای دیگه مثلا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین دوستم هرجا آرامش داری برو اونجا هرجا. متراژ ویلایی و آپارتمانی فرقی نداره فقط آرامش. الان همه غبطه خونه من و میخورن خودم دوس ندا م اینجا باشم

(من اگر نیکم وگر بد، تو برو خود را باش) 
2728
اگه وابستگی دارین به نظرم اره خوبه

آره خیلی وابستم. اینجام بدجور تنهام. فقط من و دوتا دخترمیم. شوهرمم شبا میاد باهزارتا بدبختی راضیش کردم من ویبره از اینجا

بستگی به خودتون داره،چون ساخت خونه خیلی بدو بدو داره،،اگه اعصابشو داری میتونی!!!

در ضمن اگه بخوای خونتو بفروشی همزمان باید زمینم بخری،چونکه قیمت امروز تا فردا متفاوته،،در غیر اینصورت ضرر میکنی!

هزینه ساخت ی خونه ویلایی،با متراژ ۲۰۰متر هم چیزی حدود۹۰۰میایونه!!!البته بدون پول زمین و در جایی بجز تهران!!!

حالا میتونین برآورد هزینه کنین

ماخونه خريديم تو حكيميه تهران البته الان داخلش مستاجره ي ماه ديگه شايدكمتر بره كه ماهم بريم داخلش من اصلا دوستش ندارم😑برعكس شوهرم عاشق محله اونجاست خيلي ساكت وآرومه من جاي شلوغ دوست دارم راحت ب مراكز خريد دسترسي داشته باشم قبلا سمت ٧حوض بوديم خيلي خوب بود😢

يك وقت هايى فقط بايدگفت"فداىِ سَــرم"
ماخونه خريديم تو حكيميه تهران البته الان داخلش مستاجره ي ماه ديگه شايدكمتر بره كه ماهم بريم داخلش من ...

منم مشکلم همینه اینجا خیلی آرومه. الان چهارماهه اومدیم داخلش میخوام بفروشمش

2706