2733
2734

سلام وقتتون بخیر

من الان چندماهه حتی قبل از کرونا پس ربطی ب کرونا نداره

نفسم حبسه فشار انگاری رو قفسه سینه مه نفس عمیقم نمیتونم بکشم وقت ناراحتیم یا کار بیشتر میشه یبار تو خواب جوری شدم که نفس میخاستم بکشم باید  دهنمو باز میذاشتم و الانم بطور طبیعی سختمه دهنم بسته باشه از بینی نفس بکشم و وقتیم دهنمو میبندم که از بینی نفس بکشم قغسه سینه م پایین تربدنم یجوری میشه و یکم سرم گیچ میره و گاهیم نفس میکشم قفسه سینه م درد میگیره

تو این اوضاع بحران کرونا نمیتونم برم دکتر 

دکتر داخلی رفتم اکسیژن خونم نرمال بود طبیعی بود 

آزمایش زیه هم دادم گفتن ریه هان التهاب ندارن سالمن مشکل خاصی ندارن نمیدونم مال معدمه یا اعصاب یا قلبم 

منم اینجورم دکترم گف سالمی 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به منم گفت سالمی حالا باید چکار کنیم بنظر من ناسالمیم به شما قرصی چیزی نداد دکترتون نگف مال چیه؟&nbs ...

ن گف لاغری  از اینه 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
عه منم لاعرم اتفاقا مگه چن کیلویی قدت چنده

45 کیلو 158 قدمه

2738

دوست عزیزم اگه میتوتی اکو قلب بده

اگر اونم مشکلی نداشت از اعصابه...

پسرم ماه 🌛شب تارم دخترم ستاره ⭐ درخشانم.خدایا ممنون🤲 بخاطر دسته گل هایی 🌹🌹که به امانت سپردی دستم.امیررضا و بارانم دوستتون دارم❤❤❤
عه منم 45کیلوام قدم 159یعنی واقعا برا لاغریه باورم نمیشه 

تومنی یا من تو 

دوست عزیزم اگه میتوتی اکو قلب بده اگر اونم مشکلی نداشت از اعصابه...

اکو دادم گفت چیزی نیست یخورده دریچه قلبت گشاده که چیزی نیست اکثرا خانما اینجورین اگه اقا بودی غیرطبیعی بود الان نیست گاهیم تپش قلب موقع کار دارم فعالیت گفت مال دریچه ته اصلا چیزی نیست و مال عصباتن که صعیفن نمیدونم باید چکار کنم چی بخورم الان فقط تنگی نفس اذیتم میکنه قرص پراپرانول خوردم خوب نشدم دیگه ترکش کردم برام قرص معده م نوشت چون گاهی سوزش معده دارم و تا عصبی میشم ناراحت میشم تنگی نفس میگیرم معلوم نیست مال چیه 😐کاش خوب شم شما نظرتون چیه با وجود این توضیحاتی دادم گاهیم بدنم مور مور میکنه بازوم درد میگبره گاهیم معده م میسوزه گاهیم نفخ میکنم ولی تنگی نفس دائمی هس گاهیم بدنم پلکم میلرزه برا چند ثانیه هنوزم سنی ندازم 20سالمه برام دعاکن

اکو دادم گفت چیزی نیست یخورده دریچه قلبت گشاده که چیزی نیست اکثرا خانما اینجورین اگه اقا بودی غیرطبی ...

دوستم مشکل اعصاب داری که الان همه دارن

اول برو روانشناس بعد خوب نشدی روانپزشک

هیچیت نیس

فقط روحت خستس روحت مریضه.مثل من و خیلیا...

پسرم ماه 🌛شب تارم دخترم ستاره ⭐ درخشانم.خدایا ممنون🤲 بخاطر دسته گل هایی 🌹🌹که به امانت سپردی دستم.امیررضا و بارانم دوستتون دارم❤❤❤
عزیزم شما ازدواج کردی؟ من حس میکنم با این قد وزن شوهر ایندم بدش میاد شوهر شما چیری راجب وزنت نمیگه

ن عاشقمه هی میگه زن باید سبک باشه هی بغلش کنی بندازی اینور اون ور 🤭😉

2706