2737
2739
سلااااام😍😍میخواستم بگم سلام عشق دلم ازونجایی ک نسبت ب این جملات الرژی داری ب همون سلام اکتفا میکنم ...

عاقا دیگ در این حدم خشک نیستم کاری نکنید کمبود محبت بگیرم افسرده شم بمونم رو دستتون😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

آها آره یدونه آرمیه مشهود داریم بقیه در اختفان😅

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
@pinkworld     عزیزم🥺😂😂😂😂 تا یحدی خوبه ازون ب بعدش واقعا چندشه🤢 مثلا الان من بگم ...

وای کاش میشد واکنشمو ببینی چجوری میشم وقتی یکی بام اینطوری میحرفه😬😂😂😂😂انگار ناخن میکشن رو در آلومینیومی😑😑😑

آره منم چیزای عادیو مشکل ندارم با ازون به بعدش مشکل دارم 😬😑😅😅😅

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
وای کاش میشد واکنشمو ببینی چجوری میشم وقتی یکی بام اینطوری میحرفه😬😂😂😂😂انگار ناخن میکشن رو در آل ...

منم قیافم اینجوری میشه☹😣😖

اخرشم خندم میگیره😂😂

خداروشکررررر همسرمم تو این فازا نیس ابراز علاقمونم خرکیه والا ینی چی این لوس بازیاااا

اتفاقا منو تو نرمالیم اینا زیادی لوسن😊👌😂

منم قیافم اینجوری میشه☹😣😖 اخرشم خندم میگیره😂😂 خداروشکررررر همسرمم تو این فازا نیس ابراز علاقمو ...

آری امیدوارم که اینطور باشه😅

البته ته اون تاپیکم گفتن احتمالا اتیسم دارم🤧😂😂😂😂😂

منم احتمالا یه همچین شوهری کنم 

اگه ازون شوهر رمانتیکا کنم احتمالا بیچاره افسرده شه از دستم😅

2738
آری امیدوارم که اینطور باشه😅 البته ته اون تاپیکم گفتن احتمالا اتیسم دارم🤧😂😂😂😂😂 منم احتمالا ...

چه ربطی ب اوتیسم داره اخه😑😂خدایا منو بکش

اره بابا شوهر رمانتیک سر دوروز طلااااق..

اصن شوهر رمانتیکم تو کت من نمیره😑😑😑😂

شوهر باید بیاد تو عربدهههه بکشه بگن زززن شام حاظره😂😂

وات؟😐

فکرکردم ترکی

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
چه ربطی ب اوتیسم داره اخه😑😂خدایا منو بکش اره بابا شوهر رمانتیک سر دوروز طلااااق.. اصن شوهر رمانت ...

نمیدونم والا😂😂😂😂

لنت چقد منو تو تفاهم داریم😐😐😐

البته اگه اینطوری بگه من قابلمه رو پرت میکنم تو صورتش میگم بیا اینم شامت😑😬😂😂

نمیدونم والا😂😂😂😂 لنت چقد منو تو تفاهم داریم😐😐😐 البته اگه اینطوری بگه من قابلمه رو پرت میکنم ...

خیلییییی😍😂پسر بودم میگرفتمت😊😂

دقیقااااا😂😂

منم حوصله نداشتنی بیچاره میاد کز میکنه میگ کار ماری نداری انجام بدم؟عین عمر نشیتی بیا بگیر منو ب 

بکش😑😂😂😂😂😂

خیلییییی😍😂پسر بودم میگرفتمت😊😂 دقیقااااا😂😂 منم حوصله نداشتنی بیچاره میاد کز میکنه میگ کار مار ...

عاقا نمیشه تغییر جنسیت بدی بیای منو بگیری قول میدم مهریم فقط آینه شمعدون باشه🥺☹

آخی دلم سوخت براش بیچاره😂😂😂😂

عاقا نمیشه تغییر جنسیت بدی بیای منو بگیری قول میدم مهریم فقط آینه شمعدون باشه🥺☹ آخی دلم سوخت براش ...

لنتی اینه شمدون میدونی چنده؟😑یه شاخ نبات بیشتر نمیدم میخوای از فردا اقدام کنم😊😂

اونو ک شوخی میکنم😁ولی من اخلاقم خیلی مزخرفه اونه ک تحمل میکنه من یکی مث خودمو ابدا تحمل نمیکنم😐😂😂

لنتی اینه شمدون میدونی چنده؟😑یه شاخ نبات بیشتر نمیدم میخوای از فردا اقدام کنم😊😂 اونو ک شوخی م ...

اون ی شاخه نباتو چیکارش کنم باهاش چایی هم شیرین نمیشه😑

اگه بخوای خسیس بازی در بیاری اصن نمیخواد اقدام کنی من خرجم بالاس😒😂😂😂

نه بابا شکسته نفسی نکن خیلی هم خوبی کجات مزخرفه😒

2706