2726
عنوان

منافذ پوست😭😭😭

326 بازدید | 65 پست

برای منافذ باز پوست چیکار باید کرد😭😭

کسی که میخواد بره دویدن و یادش بدین !!! یه لقمه نون و پنیرم براش بزارید..خدایی نکرده بین راه ضعف نکنه برگرده   والا بقران

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چیه اون یک راه؟

راهش رو بگو لطفا

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
چیه اون یک راه؟

یعنی جواب صد درصد میگیری چون من خودم رفتم

من بشدت باز بودن منافذم

رفتم میکرونیدلینگ انجام دادم یعنی طوری شد با دو جلسه همه میگن چکاااار کردی یعنی تغییرش به چشم واضح

و اینم بگم پیش هرکسی و هردستگاهی نری

و اینکه تعداد جلسات بستگی به پوستت داره

و زیر ۳ جلسه نمیشه اصلا برمیگیرده.دکترا میگن

از نظر من تا ۵ جلسه باید بره ادم حتما

اشتبا ریپ زدی گل من😁

ببخشيد اشتباه شد

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
یعنی جواب صد درصد میگیری چون من خودم رفتم من بشدت باز بودن منافذم رفتم میکرونیدلینگ انجام دادم یعن ...

ممنون من دارم جوشهامو درمان میکنم قصد دارم واسه جای جوشهام میکرونیدلینگ انجام بدم،پس واسه منافذ هم جواب میده

شما جلسه ای چند رفتین؟

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
یعنی جواب صد درصد میگیری چون من خودم رفتم من بشدت باز بودن منافذم رفتم میکرونیدلینگ انجام دادم یعن ...

قیمتشم خوبه

ولی من اگه تاپیک اخرمو ببینی

پی اینم که خودم دستگاهشو بخرم

اخه من برا انجامش میرم یه شهر دیگه که دوره واذیت میشم

واسه همین میخوام بخرم

چون یاد گرفتم ازش

و خواهرمم چون پزشکه پوست بود بهم گفت اره میتونی خودتم انجام بدی.الان داره برا جراحی میخونه 

2706