2726
عنوان

شوهر شماهم بخاطر خونوادشون زندگیتونو تلخ کردن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 32 پست
متنفرم ازین مردا شوهر منم دیروز مامانش بهش گفت دلم میخواد پرتتون کنم بیرون از ساختمون من دارم خودمو ...

شوهر من خیییلی بده مثلا روز مادر برای مادرش کادو خرید اما برایرمن هیچی نخدید تازه دعوامونم شد زایمان کردم دریق از ی  شاخه گل کلا عقده ای شدم حالم خیلی بده 

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
نمیبینه خییییییلی خر میشه مثلا خاهرش ب گوشی شوهرم پیام داد بعد من از گوشیزخودم جوابشو دادم بعد خاهرش ...

سعی کن خودتوکنترل کنی اصلااهمیت نده 

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینجوری ک بلایی سرت میاد خدایی نکرده . کم کم بهتر میشع شوهر منم اون اوایل خیلی طرف خانوادشو میگرفت ...

چند سال؟ من اوایل شوهرم باهام خوب بود بعد دعوامون شد رفت ب مادرش گف دیگ ازونموقعه شوهرم ادم سابقرنشد الان  دوسال گزشته اصلا ذره ای بهتر نشد مثلا تو خونه مادرش مادرش بهش دستور میده ظرف میشوره اما اینجا  ی استکان هم از روی حونه جمع نمیکنه

سعی کن خودتوکنترل کنی اصلااهمیت نده 

کاش میتونستم الان جدیدن رو بچمم خیلی حساس شدم خیلی بی اهمیت شده رو بچه بچم  دیرو لب ب غدا نمیزد یا کنار گوشش گریه میکرد اما این اصلااا  نگا نمیکرد ببینه بچه چطورشه سرش تو گوشی بود 

2728
نمیبینه خییییییلی خر میشه مثلا خاهرش ب گوشی شوهرم پیام داد بعد من از گوشیزخودم جوابشو دادم بعد خاهرش ...

چرا وقتی خواهر شوهرت به گوشی داداشش پیام میده شما باید از گوشی خودت جواب بدی!!! 

معلومه خودم بی تقصیر نیستی میخوای خودی نشون بدی

مطمئن باش همینجوری ادامه بدی اول و آخر بازنده اش خودتی و بچت

برا منم اوایل اینجوری بود چون خودم زیادی غر میزدم الان چندتا کار میکنم اول اینکه کم میرم خونشون ماهی یبار اونم در حد یکی دو ساعت درحالیکه قبلا هر هفته جمعه اونجا بودیم , کلا به کسی زنگ نمیزنم پیام نمیدم کلا ارتباطی ندارم باهاشون , وقتی میبینمشون در حد سلام احوال پرسی حرف میرنم و حرفای عادی , به شوهرم غر نمیزنم چرا فلانی فلان کارو کرد یا فلان حرفو گفت , همیشه پیش شوهرم از مامانش و باباش تعریف میکنم اصلا بدشونو نمیگم اگه بخوام یه کاری بکنیم که اونا خبردار نشن شوهرمو با حرفای خوب گول میزنم مثلا میگم وای انقد دلم میخواد دوتایی بریم کسی نباشه و کاری میکنم وقتی پیش منه حسابی بهش خوش بگذره که دیگه هی نگه خونوادم خونوادم ! البته کاملا ازاده هر وقت دلش خواست بره به مامانش سربزنه اما نه اینکه بره بمونه اونجا نفهمه اومدن چیه ها در حد نیم ساعت بره و بیاد 

اینجوری ک بلایی سرت میاد خدایی نکرده . کم کم بهتر میشع شوهر منم اون اوایل خیلی طرف خانوادشو میگرفت ...

دلم ازین میگیره برای همه دلسوزی میکنه اما تا بمنو بچم میرسه  بیخیال میشه  لعنت ب این زندگی 

دلم میخاد فرار کنم برم تو بیابون با بچم تنها زندگی کنم اصلا چشم ب هیچکس نیوفته

کاش میتونستم الان جدیدن رو بچمم خیلی حساس شدم خیلی بی اهمیت شده رو بچه بچم  دیرو لب ب غدا نمیزد ...

برای آرامش اعصابت اسلایم بگیربازی کن ازاین گویی ها که تودست میچرخونی

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
برا منم اوایل اینجوری بود چون خودم زیادی غر میزدم الان چندتا کار میکنم اول اینکه کم میرم خونشون ماهی ...

منم میخام  کم برم خونشون ولی شوهرم هر هفته میخاد بره من دلم نمیخاد برم اونجا 

ولیزبخاطر اینکه شوهرمو پر نکنن مجبورم برم 

چند سال؟ من اوایل شوهرم باهام خوب بود بعد دعوامون شد رفت ب مادرش گف دیگ ازونموقعه شوهرم ادم سابقرنشد ...

۴-۵سال حسابی سختی کشیدم ولی الان دلم خنک شده

اصصصصلا تحویلشون نمیگیره ماهی یکبار میره خونشون

در حد یکساعت. میدونی روشون حساب باز کرده بود 

پشتشو خالی کردن ب نفع من تموم شد.

۴-۵سال حسابی سختی کشیدم ولی الان دلم خنک شده اصصصصلا تحویلشون نمیگیره ماهی یکبار میره خونشون در حد ...

اینقد دلم میخاد اینم ی کاریش بکنن بفهمه اما شوهرم خره خررررر فک نکنم عوض بشه مثلا مادرشزمن زاییدم نیومد کادو بده هیچکدوم از خونوادش ندادن اما این میگه باید دعوتشون میکردیم تا میومدن درصورتی ک خاهر خودش زایید کادویی ندادن

دلم ازین میگیره برای همه دلسوزی میکنه اما تا بمنو بچم میرسه  بیخیال میشه  لعنت ب این زندگی ...

یه مدت میدونم دلت خونه . ولی بر عکس رفتار کن 

از مادر وخواهرش بد نگو .کم کم متوجه میشه اونا مقصرن

زمان میخاد صبر داشته باش وحرص نخور.

۴-۵سال حسابی سختی کشیدم ولی الان دلم خنک شده اصصصصلا تحویلشون نمیگیره ماهی یکبار میره خونشون در حد ...

حالم خیلیزبده دردلمو حتی ب مادرمم نمیتونم بگم اون میشینه غصه میخوره بجایی اینکه راحل بزاره  پام 

میدونی تنها شدم مثلا مادرم باید کمکم کنه شوهرمو ب طرفرخودش بکشه از روی ظاهرم ک شده محبتش کنه ک این کم کم از خونواده خودش دل بکنه اما برعکسه مثلا وقتی میرم پیش مادرم با شوهرم مادرم ی رفتار ناجوریزمیکنه  مثلا  حتی ی استکان چایی هم براش نمیاره میگه بمن ک برو برا شوهرت بیار یا میره میخابه هزارتا کار منم مجبور میشم نرم خونه مادرم و حسابی پشتم خالی شده 

منم میخام  کم برم خونشون ولی شوهرم هر هفته میخاد بره من دلم نمیخاد برم اونجا  ولیزب ...

میدونم چی میگی شوهر منم اینجوری بود حتی اگه نمیرفتیم اونجا و میخواستیم بریم بیرون هم بایذ مامانش میومد باهامون ! اما از وقتی یکم رو رفتارم و حرفام باهاش تجدیدنظر کردم و یکم تغییر دادم روشمو ازاین رو به اون رو شده , حالا اینا به کنار اون شب فهمیدم به برادر 5 ملیون پول داده در حد مرگ عصبی شدم چون میدونم برادرش ادمیه که پس نمیده ولی هیچی نگفتم اروم که شدم رفته بودیم بیرون شرلیط که دیدم محیاست گفتم یه چیزی بگم؟ یجورایی از دیروز ناراحتم اما نمیخوام تو رو هم ناراحت کنم با اصرار که گفت بگو گفتم راستش از این کارت دلخور شدم خودتم میدونی پس نمیده ما واقعا اینهمه پولدار نیستیم که این پولا برامون بی ارزش باشه خودمون نیاز داریم و واقعا برادرهای تو باید پشت ما باشن نه اینکه ما به اونا کمک کنیم چون خداروشکر اونا هم خونه دارن هم ملک و املاک و زمین و همه چی اما ما هنوز اول راهیم چرا با خودت و من که پابپای سختیات میام اینکارو میکنی؟ و این حرفام چون با ارامش بود دیدم خیلی روش اثر کرد , من یاد گرفتم فقط رو شوهرم زبون نرم اثر داره توام راهشو پیدا کن عزیزم هرکس یه روش و راهی داره هی باید امتحان کنی و پیدا کنی همین 

2706