2410
2553

من خیییبلی از ازدواجم پشیمونم تا حدیک هر روز ب طلاق فک میکنم ولی خوب شرویط طلاق ندارم ن خونوهدم حمایتم میکنن نه خودم ادم محکمی هستم و هزارتا  حرف دیگ

من شوهدم همش بخاطر خونوادش دعوا داریم چرااااااا اینقد نفهمه چزاااا فک نمیکنه ک اون خاهری ک جونشو براش میده با من هزارتا حرف بدو بیراه میگه 

بخدا خودمو بچه هشت ماهم اصلا رنگ ب چهره نداریم همش دعوا بحث

بزرگترین شرط ازدواجمونو زد زیرش

مال شماهم همینجورن باورکنید فشارم همش رو ۱۵ هست دیگ ب جایی رسیده ک لرزش پلک گرفتم رنجورو عصبی شدم حتی نمیتونم از بچم مراقبت کنم

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

اگه منم بشینم بیست وچهارساعت ازبدی خانوادش بگم هم ازچشم اون می‌افتم هم خانوادش بعضی وقتا غیرمستقیم میگم مثلامیگم بنده خدامامانت این همه کارمیکنه فلان وانیایهویی غیرمستقیم میگم اونم میگیره

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 

اصلا چرا باید برات اهمیت داشته باشن ک بخاطرشون سلامت روح و روان خودتو بچتو بخطربندازی ،بشین فک کن اصلا ارزششو دارن،منکه همه چیو زیر سبیلی رد میکنم،اگ شرایطمنو داشتی ک خیلی بدبود

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘

هرکسی خواهر و مادرشو دوس دارخ اگه توقع داری تو روی خواهذ و مادرش وایسه برای تو اغلب مردا اینکارو نمیکنن. با خواهرش رابطه تو کم کن گرم نگیر کمتر حرف بزن تا کمتر به مشکل برخورید نه اینکه زندگی خودتو جهنم کن اون که نمیتونه خواهرشو عوص کنه میتونه؟

شمابحث نکن بذارخودش ببینه سیاست داشته باش هیچ وقت بدی خانوادشونگو

نمیبینه خییییییلی خر میشه مثلا خاهرش ب گوشی شوهرم پیام داد بعد من از گوشیزخودم جوابشو دادم بعد خاهرش جوابمو نداد من ب شوهرم گفتم  

ولی گفت تو خودت مقصریزبهش  تیکه انداختی وااااااای من دیگ داشتم جر میخوردم دیگ از عصبانیت 

کلااااا اون نمیخاد ببینه فقط میخاد منو مقصر کنه بخدا ی درصدم من مقصر نیستم  امان از دست بی نمک

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
2706