2726

انشالله که هر چی دوس داری قبول شی شمام برام دعا کن خیلی استرس دارم دیشب اصلا نخوابیدم به خاطر نتایج امروز

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیره ان شالله 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2728
من امسال میخوام شرکت کنم ثبت نام کی هس؟؟؟رشته تون چیه؟میگن خیلی سخته اما انشالله هردوتاتون قبول بشید

رقابت زیاده و ظرفیت دانشگاه های روزانه کم

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
من امسال میخوام شرکت کنم ثبت نام کی هس؟؟؟رشته تون چیه؟میگن خیلی سخته اما انشالله هردوتاتون قبول بشید

ثبت نام توی آذر ه انگار

یادم نیست

آخه چند بار توی زمان های مختلف تمدید میشه

۱۵ تا برات صلوات فرستادم توکلت بخدا  برا جواب ازمون اول منم دعا کن ازمون وکالت

خیلی ازت ممنونم

منم 15 تا صلوات برای تو فرستادم از ته قلبم برات دعا میکنم که قبول بشی

انشالله اون رشته ای ک دوست داری قبول بشی عزیزم  واسه منم دعا کن  خبر ندارید نتایج سراسری ...

گفتند دهم 

سال دیگه این موقع من تونستم ....😍😍 خدایا برادرزاده ها و خواهرزاده هام رو در پناه خودت حفظ کن
انشالله اون رشته ای ک دوست داری قبول بشی عزیزم  واسه منم دعا کن  خبر ندارید نتایج سراسری ...

خیلی ممنونم💚

10 تا صلوات به نیتت فرستادم

من توی یه کانال دیدم ارشد رو گفته بود تا عصر امروز سراسری رو گفته بود 10 آبان

2706