2726
عنوان

فیزیک تجربی کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 61 پست
اقا من برا یک امتحان دادم بعدش طلبکار بود خاک تو سرش تربیت ندارن مردم

اخرش میگن اگه خودم مینوشتم بهتر بود😂😂

من یه دُخــ💛ـتــرقوی اَم! دَرحالِ مبارزه با «افــسـردگـے!! » خدایا! ممنونم ڪہ هوامو داری!❤☺ میدونم قلب مهربونی داری... میشه از ته همون قلب مهربونت برام دعا کنی که به خواستم برسم؟💚🙂

خودت باید درس میخوندی🙄فردا میخوای اینطوری ملت رو درمون کنی)؟؟!!!!متاسفم

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خودت باید درس میخوندی🙄فردا میخوای اینطوری ملت رو درمون کنی)؟؟!!!!متاسفم

چرا الکی شلوغش میکنین 

کسی ک اصا با تقلب نمره بیاره کنکور قبول نمیشه ک بعد بخواد اینجوری ملتو درمون کنه 

اگرم کنکورم با سهمیه و پول و هرچی قبول باشه تو دانشگا دووم نمیاره 

حالا باشع لازم نیس بیچاره رو  بخورین

والا انگار قتلی چیزی کرده 

همه اینام ک دارن میتوپن صبح تا شب سرشون تو کتاب بوده و کور شدن از درس خوندن اصلا و هیچ وقت فکرشونم حتی سمت تقلب نرفته :/ 

والا انگار قتلی چیزی کرده  همه اینام ک دارن میتوپن صبح تا شب سرشون تو کتاب بوده و کور شدن از د ...

اره همینو بگو والا من میگم تقلب کنه ما ک خوندیم ب کجا رسیدم حیف اون همه زحمت

When l walk, I walk whit god.He is always whit me, He never leaves me and He will shine the light on me✨
والا انگار قتلی چیزی کرده  همه اینام ک دارن میتوپن صبح تا شب سرشون تو کتاب بوده و کور شدن از د ...

تقلب کار خوبی نیس.بخاطر خودش میگم.تو دردسر میوفته

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
تقلب کار خوبی نیس.بخاطر خودش میگم.تو دردسر میوفته

بنظرم ما ادما حق نداریم به جای بقیه تصمیم گیری کنیم و اون موقعی میتونیم اینجوری نظرمونو بدیم ک بیاد و درباره روندش از ما سوال و نظر سنجی کنه در غیر این صورت میشه فوضولی :) 

حالا باشع لازم نیس بیچاره رو  بخورین

شما میخوری ک حمله کردی بمن

تا فردا وقت داره درس بخونه

اگر سوالی متوجه نشد بیاد اینجا سوال کنه

ن اینکه لینک بفرسه بگه بجای من جواب بده.بخاطر خودش میگم

2706